Йодована сіль - купити Сіль у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Йодована сіль у Харкові


Сіль є єдиним в світі їстівним мінералом. Без цієї приправи не обходиться практично жодна страва. В асортименті харчових добавок йодована сіль займає особливе місце. У неї трохи специфічний смак і аромат, а також дещо інший склад. Крім стандартного набору мікроелементів вона містить йодид і йодат калію. Рекомендована йодована сіль для щитовидки, так як добавка надає лікувально-профілактичну дію на організм. Приправа незамінна для людей, які проживають в йододефіцитних регіонах. Регулярно вживаючи в їжу йодовану сіль, можна забезпечити нормальне функціонування щитовидної залози і організму в цілому.

Чим відрізняється йодована сіль від звичайної

Різниця полягає в складі і концентрації мінералів і мікроелементів. Йодована сіль більш корисна, а її хімічний склад більш великий. Виробництво харчової добавки строго регламентовано. У складі продукту присутній не тільки йод, а й сірка, залізо, калій. Кількість хлориду калію в йодованій солі менша, ніж в кухонній.

Йодована сіль. Користь

Цінність йоду для організму людини неймовірно висока. Недолік мікроелемента відразу позначається на діяльності організму. Тому рекомендуємо вже зараз замінити звичайну сіль йодованою, щоб знайти в раціоні ідеальний баланс. Ось кілька корисних властивостей йодованої солі:

 • Дарує заряд енергії і нормалізує обмінні процеси.
 • Стимулює засвоюваність їжі, покращує перистальтику кишечника.
 • Позитивно впливає на активність роботи головного мозку, підвищує концентрацію уваги.
 • Піклується про красу нігтів, зубів і волосся.
 • Нормалізує швидкість протікання біохімічних реакцій.

Кому потрібна йодована сіль

Харчова добавка, збагачена йодом, є найкращим засобом профілактики ендемічного зобу, гіпотиреозу та інших дисфункцій щитовидної залози. Згідно з численними дослідженнями, корисна йодована сіль дітям і дорослим. Ця харчова добавка заповнює дефіцит йоду та інших мікроелементів, зберігаючи молодість і здоров'я організму. Варто відзначити, що споживання йодованої солі не повинно перевищувати добової норми, яка становить:

 • Для вагітних жінок - 200 мкг.
 • Для дорослих людей - 150 мкг.
 • Для дітей - до 90 мкг.

Зверніть увагу, що дана харчова добавка неймовірно корисна для дітей. Йододефіцит позначається на розумовому і фізичному розвитку. Навіть слабкий недолік даного мікроелемента тягне за собою зниження концентрації уваги, погіршення пам'яті і зниження фізичної активності. Кому потрібна йодована сіль:

 • Людям, які проживають в йододефіцитних регіонах.
 • Тим, у кого ослаблений імунітет.
 • Людям, страждаючим від захворювань щитовидної залози.
 • Дітям в період активного росту.

Тому незалежно від особливостей раціону, вживати йодовану сіль варто кожному. Вона є одним з найкращих продуктів для підвищення рівня йоду в організмі людини. Використовуючи йодовану сіль замість звичайної, Ви зможете підтримувати необхідний рівень мікроелемента в організмі і швидко відчуєте позитивні поліпшення в самопочутті.

Сіль йодована і її застосування

Сіль - найпопулярніша і найпоширеніша приправа в світі, якою користуються всі без винятку. Навіть в рецептах деяких десертів часто є щіпка солі. Отже, застосування харчової добавки вельми широке. Йодована сіль або звичайна однаково підходить для приготування будь-яких кулінарних рецептів. У помірних кількостях приправа не несе шкоди організму, не накопичується в тілі. Крім того, сіль має властивості продовжувати термін придатності продуктів, тому її часто використовують для консервації, маринадів, засолювання.

Як і скільки зберігати йодовану сіль

Щоб отримати всі переваги від харчової добавки, слід вміти правильно вибрати і зберігати продукт. Віддавайте перевагу товарам зі свіжої датою виробництва. Справа в тому, що після 3-4 місяців зберігання на складі йодована сіль втрачає третину корисних властивостей. Отже, краще купувати продукт свіжим. Упаковка обов'язково повинна бути герметично закрита.

Як дізнатися йодована сіль чи ні? В першу чергу, звернути увагу на упаковку. Виробники вказують інформацію про масову частку йоду в солі безпосередньо на пачці. Продукт має специфічний присмак і аромат йоду. Зберігають сіль у щільно закритому посуді протягом 3 місяців.

В інтернет-магазині АкваМаркет Ви можете цілодобово купити з доставкою йодовану сіль за низькими цінами. Якісна приправа додасть смаку страв і здоров'я організму. У нашому магазині запропонована тільки натуральна сіль, вироблена відповідно високим нормам і стандартам. Різні формати упаковки дозволять підібрати харчову добавку в потрібному обсязі. Для оптових замовників діють спеціальні ціни. Зверніть увагу, що в нашому каталозі є йодована сіль зі спеціями та іншими добавками. Доставка по Києву і Україні здійснюється в найкоротші терміни. Економте час і гроші, замовляючи якісні продукти для здорового харчування на сайті АкваМаркет.