Листові рушники - купити Паперові рушники у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Листові рушники у Харкові


Паперові рушники - розумна альтернатива ганчірці або тканинним серветкам. Завдяки таким виробам питання гігієни сьогодні вирішуються набагато легше і прогресивніше. Листові рушники зручні в застосуванні за рахунок відсутності необхідності в пранні. Вони швидко вбирають вологу, легко очищають шкіру або робочі поверхні від забруднень. У нашому інтернет-магазині в Києві Ви знайдете паперові рушники різних видів і щільності. Широкий асортимент клінінгових засобів допоможе укомплектувати будинок, офіс або інше підприємство необхідними товарами. У нас можна замовити не тільки рушники листові, а й одноразові серветки, санітайзери, інші засоби гігієни.

Паперові рушники. Особливості та застосування

Одноразові рушники з целюлози сьогодні вважаються лідером на ринку засобів гігієни. Вони відрізняються ергономічністю, зручністю експлуатації, надійністю. Завдяки високим гігроскопічним властивостям вони легко вбирають вологу. Використовуються такі вироби одноразово. Листові рушники представляють собою серветки певного розміру, складені в невелику стопку. Цю стопку поміщають в диспенсер, щоб поштучно витягувати рушники в міру необхідності. Завдяки такій особливості забезпечується висока гігієнічність виробів. Папір надійно захищений від зовнішніх впливів. На ньому не скупчуються бактерії або мікроби. Ви завжди дістаєте з диспенсера чистий рушник, який можна використовувати. Паперовим листовим рушникам притаманні такі переваги:

  • Економічність. Оскільки з диспенсера витягується тільки один рушник за раз, можна забезпечити економічну витрату матеріалів.
  • Зручність. Користуватися одноразовими рушниками легко і комфортно.
  • Гігієнічність. Диспенсер дозволяє користуватися рушниками без контакту з упаковкою або іншими предметами інтер'єру. Це особливо важливо, якщо серветки розміщуються в місцях громадського користування.
  • Універсальність. Паперові серветки однаково ефективні для видалення вологи і невеликого прибирання.

Види складань листових рушників

Щоб замовити онлайн відповідні паперові листові рушники, слід звертати увагу на ширину і тип складання. Листи можуть бути вузькими (7-8 см) і широкими (11-12 см). Широкі одноразові рушники укладають V-складанням, а вузькі - Z-складанням. Перед покупкою обов'язково варто розібратися в кожному способі. Отже, які особливості мають різні види складань:

  • Подібний спосіб передбачає укладання рушників в диспенсер так, щоб при виїмці один витягав інший. Оскільки спосіб складання трохи нагадує латинську букву V, її використовували в назві. Листові рушники Торк V-складання маркуються ZZ. Виходячи з розмірів листа рушники, вони підходять для диспенсерів шириною 11 або 13 сантиметрів. Важливо звертати увагу і на ширину, і на спосіб укладання, щоб купити з доставкою паперові листові рушники, які точно підійдуть під конкретний диспенсер.
  • Друга назва таких рушників Multifold. Усередині диспенсера такі листи розташовуються зигзагоподібно, що нагадує латинську букву Z. Звідси і назва. Під час вилучення рушника наступний займає місце попереднього. Як згадувалося вище, листові рушники Z-складання, як правило, вузькі, тому призначені для диспенсерів шириною 7-8 см. Однією з переваг таких серветок є компактні розміри. Для них потрібні невеликі диспенсери, що позитивно позначається на комфорті користувачів.

Деякі покупці вважають, що вузькі рушники листові більш універсальні, оскільки сумісні з різними типами диспенсеров. Однак маленькі серветки можуть випадати з широких тримачів. Саме тому купувати одноразові рушники стоїть під розміри диспенсера, в який вони будуть укладатися. Тоді користуватися паперовою продукцією буде зручно.

В інтернет-магазині АкваМаркет Ви можете замовити онлайн паперові рушники листові в Києві. Ми пропонуємо широкий вибір продукції різної щільності і типу укладання. Асортимент регулярно поповнюємо новинками, щоб запропонувати кращі бренди і надати можливість купити оптом рушники листові для кухні, санітарних кімнат. Зверніть увагу, що ціни варіюються в залежності від обсягу замовлення. Для оптових покупців діють знижки. АкваМаркет - це можливість купити з доставкою листові і рулонні рушники відмінної якості. Пропонуємо не тільки популярні бренди Клинекс, Селпак, але і бюджетні рішення Кохавинка, Феско. Незалежно від вартості, все листові рушники порадують бездоганною якістю. Продукція виготовлена ​​провідними українськими та європейськими фабриками, що гарантує ідеальні характеристики, відсутність домішок. Замовляйте паперові листові рушники в Києві, а ми доставляємо їх до Харкова, Одеси, Львова та інших міст України.