Кольорові олівці - купити Школа і творчість у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Кольорові олівці у Харкові


Кольорові олівці - популярний інструмент для образотворчого мистецтва. Користуються ними як школярі або студенти, так і учні художніх шкіл, а також професійні ілюстратори та художники. Малювання розвиває дрібну моторику, дозволяє розкрити творчий потенціал, виховати смак і почуття прекрасного. А ще це відмінний спосіб терапії. За допомогою олівців та паперу можна виразити свої почуття і емоції. Тож не дивно, що образотворче мистецтво є настільки популярним хобі.

Щоб малювати знадобляться олівці кольорові. Від їх якості багато в чому залежить не тільки кінцевий результат, а й комфорт самого процесу. Що відрізняє якісні кольорові олівці:

 • Яскравий, насичений колір, який при необхідності добре змішується з іншими.
 • Хороша покриваність. Колір лягає на папір суцільний чіткою лінією.
 • Міцний грифель, який не ламається при натисканні або заточуванні. Також грифель не дає пилу.
 • Стрижень повністю наповнює внутрішню частину корпусу. При натисканні грифель продавлюється всередину.
 • Оболонка стрижня якісна і зручна, не кришиться при заточуванні.

Саме такі кольорові олівці купити пропонує інтернет-магазин АкваМаркет. У нашому онлайн-каталозі зібрані кращі зразки, які задовольнять потреби самого вимогливого клієнта. Кольорові олівці для художників і тих, хто просто захоплюється малюванням, а також красиві дитячі набори з яскравим оформленням. Купити з доставкою через Інтернет - це зручно, просто і вигідно.

Види кольорових олівців і їх особливості

Заглянувши в відділ канцтоварів, можна побачити абсолютно різні види олівців, які відрізняються міцністю грифеля, ступенем покриваності і розтушовування. Так, м'які стрижні легше розтушовувати, створюючи м'які лінії і переходи тонів. А ось тверді грифелі добре промальовують контури, підсилюють тіні або півтони. Щоб розуміти, як вибрати олівці, важливо розібратися в їх різновидах і особливостях. Отже, ось основні види:

 • Класичні графітові. Найпростіші олівці, які складаються з корпусу і стержня всередині. Оболонка може бути як дерев'яною, так і пластиковою. У процесі використання їх потрібно заточувати.
 • Пастельні олівці. Випускаються у вигляді звичайних олівців або крейди різного розміру. Відмінний матеріал для створення дрібних деталей або контурів. Пастель добре розтушовується, тому нею легко заповнювати фон на малюнку.
 • Акварельні олівці. Зовні нагадують графітові, тільки в якості матеріалу для стержня використовується спресована акварель. Набір кольорових олівців акварельних приємно здивує насиченістю кожного відтінку. Ще одна важлива особливість - грифель не кришиться і не ламається при сильному натисканні. Акварельними олівцями бажано малювати на спеціальному папері, призначеному для акварельних фарб.
 • Воскові. Універсальне рішення для малювання на будь-якій поверхні, включно картон або дошку. Олівці воскові не вимагають заточування, не бруднять руки, не порошать і не кришаться.
 • Сангіна. Матеріал, який нагадує вугілля. Головна перевага олівців такого типу - стійкість на шорсткою папері, полотні та картоні. Грифелі мають теплою колірною палітрою.

Як вибрати набір кольорових олівців

Є кілька параметрів, за якими підбирають художні приналежності. Ось найбільш важливі критерії:

 • Ступінь м'якості грифеля.
 • Рівень насиченості. Є насичені або напівпрозорі матові відтінки.
 • Вид олівців. Акварельні, графітові, воскові, пастельні олівці малюють по-різному.
 • Кількість відтінків в упаковці. Для початківців художників можна купити кольорові олівці 12 кольорів, чого буде цілком достатньо. А ось професіоналам знадобиться більш велика палітра, за допомогою якої можна створювати плавні переходи і реалізовувати різні техніки.

Якщо говорити про популярних виробників, то тут є кілька лідерів. У професіоналів і любителів попитом користуються кольорові олівці Марко, Херліц, Айхан, Мапед. Також в нашому каталозі можна знайти продукцію таких відомих брендів, як Бик, Зібі, Кохинор. Замовити художні приналежності Ви можете оптом чи вроздріб. В наявності набори різного об'єму, які підходять в тому числі для професійного використання. Ми реалізуємо тільки якісні олівці від виробників з бездоганною репутацією. Менеджери охоче підкажуть, які канцтовари краще відповідають Вашім потребам. Доставка діє по всій Україні. Тому якщо Ви живете не в місті Київ, ми відправимо замовлення в будь-яку точку країни.