Оренда кулера - купити Кулери для води у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Оренда кулера у Харкові


Шановні клієнти! Компанія Аквамаркет надає Вам послуги оренди кулерів для води.

Оренда кулера для води в офіс, для складу або для виробничих приміщень є альтернативою повноцінної покупки кулера для води, яким користуються багато компаній. Функціональні підставки для бутильованої води зі зручною функцією розливу дозволяють комфортно користуватися великими ємностями з чистою питною водою. Наявність подібної техніки для офісу - ознака того, що компанія дбає як про співробітників, так і про відвідувачів. Кожному з них доступна чиста питна вода для пиття.

Кулер з холодильником або функцією нагріву швидко доводить воду до оптимальної температури, щоб можна було пити прохолодну воду або заварювати каву, чай. Кулери, які ми надаємо в оренду, виконані в сучасному дизайні і стриманій колірній гамі, тому універсально підійдуть під будь-який інтер'єр. Завдяки такому вибору техніка гармонійно впишеться в будь-яке приміщення, будь то класичний офіс або сучасне міні-кафе з авторським дизайном. Ми пропонуємо безліч варіантів підлогових кулерів для води різних кольорів і з різними технічними характеристиками. Кулер для води в оренду можна взяти як з електронним, так і з компресорним охолодженням - все залежить від розміру колективу, який ним користується.

Особливості роботи обладнання

Кулери з можливістю підігріву та охолодження сьогодні набули широкого поширення завдяки своїй функціональності. Техніка дозволяє:

  • Розливати воду в невеликі ємності (чашки, склянки, пляшки).
  • Накопичувати і зберігати воду в достатній кількості для всіх співробітників і відвідувачів.
  • Охолоджувати і нагрівати рідину до заданої температури.

Крім того, багато сучасних кулерів мають додаткові опції у вигляді міні-холодильника, підставки під одноразовий посуд і т.д. Деякі моделі оснащують спеціальним краником, який зручний для використання маленьким дітям. Як правило, такий кран видає воду кімнатної температури, щоб дитина не обпіклася або не пила холодну. Техніка різноманітна за параметрами, тому підібрати кулер можна під будь-які цілі. Це може бути компактна настільна модель або габаритний підлоговий кулер з максимально функціональними доповненнями. Отже, замовник сам вибирає, скільки обійдеться оренда кулера з холодильником або держателем склянок. Легко знайдемо обладнання під Ваш бюджет, підібравши модель, яка підходить як за ціною, так і за функціоналом.

Чому варто взяти в оренду кулер

Для багатьох підприємств міста Київ купівля кулера недоцільна з урахуванням вартості обладнання. У той же час є необхідність забезпечити питною водою офіс або інше приміщення. Оренда техніки дозволяє вирішити задачу без особливих фінансових вкладень, при цьому в офісі завжди буде чиста питна вода, гаряча або холодна в залежності від обраної моделі пристрою. Ось лише кілька переваг, якими володіє прокат кулера для води:

  • Не потрібно відразу витрачати багато грошей на покупку техніки.
  • Орендувати кулер набагато вигідніше, ніж брати його в розстрочку або кредит.
  • Оренда кулера для води в Києві в нашій компанії здійснюється в рамках договору, де вказані загальні правила і регламент надання послуги. Ви захищені, оскільки важливі деталі і питання прописані в офіційному документі, що має юридичну силу.
  • Замовляти кулер в оренду віддають перевагу підприємці, які прагнуть заощадити на додаткових витратах, в числі яких постійний підігрів води в офісі.
  • Оренда кулера в офіс передбачає регулярне технічне обслуговування та санітарну обробку співробітниками нашої компанії.

Як бачите, прокат обладнання для розливу води - це легкий спосіб забезпечити комфорт співробітників і відвідувачів офісу. Вам як клієнтові досить просто замовити послугу, а на наші плечі перекладається доставка, обслуговування і можливий ремонт обладнання.

Скільки коштує взяти в оренду кулер і як це зробити

Кулер надається в оренду тільки юридичним особам (ТОВ, ФОП, ПП тощо) за умови попереднього заключення договору на поставку води та оренди обладнання.
Оренда кулера для води надається при замовленні бутильованої води в компанії Аквамаркет, у кількості не менше 2 (двох) бутлів на місяць.

Вартість послуги оренди наведено нижче в таблиці. Більш детальна інформація буде надана менеджерами по телефону або електронною поштою. 

Для отримання консультації та оформлення замовлення послуги оренди кулера для води, зателефонуйте нам по телефону (044) 455-88-38 і попросіть з'єднати з менеджером корпоративного відділу. Доставка кулера для води в оренду здійснюється протягом 1-3 днів з моменту подачі заявки.

Підлогові кулери

Ціна за 1 міс. грн. з ПДВ

Ціна за 1 міс., за умови оплати за 3 міс., грн. з ПДВ

Електронне охолодження

470

400

Компресорне охолодження

640

550

Без охолодження

400

340