Сіль для посудомийних машин - купити Машинна мийка у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Сіль для посудомийних машин у Харкові


Незалежно від якості води в Вашому регіоні, експлуатація посудомийної машини без солі - сумнівна затія. Склад водопровідної води в Україні стає все гіршим. При нагріванні в ній утворюються вапняні сполуки, які осідають на робочих вузлах пристрою, а також безпосередньо на посуді. В результаті навіть найдорожча посудомийка не гарантує якісного миття.

Ситуацію виправить сіль для ПММ. Не плутайте сіль з миючими засобами або таблетками «3 в 1». Сіль для посудомийної машини - це спеціальна побутова хімія, яка використовується окремо від засобів для миття посуду. Навіщо сіль для ПММ:

  • Відновлює запас натрію в іонообміннику.
  • Зменшує жорсткість води.
  • Підвищує якість миття.
  • Захищає посуд від вапняних відкладень, що утворюються в процесі нагрівання води і використання миючого засобу.
  • Очищає металеві елементи посудомийної машини від утворення накипу, продовжуючи термін служби пристрою.

Купити сіль для посудомийної машини бажано навіть в тому випадку, якщо Ви встановили фільтр для очищення води. При відсутності фільтруючої системи застосування спеціальної солі - обов'язкова умова комфортної експлуатації техніки.

АкваМаркет відібрав для Вас найкращі засоби для пом'якшення жорсткої води. У нашому онлайн-каталозі Ви знайдете сіль для посудомийки Finish, Somat та інших відомих брендів. Консультанти підкажуть, як вибрати сіль для ПММ і зорієнтують в асортименті. Зверніть увагу, що при оптовому замовленні діють знижки. Побутова хімія безпосередньо від виробника, гарантована якість і оперативна доставка в Київ, Харків, Львів, Дніпро.

Сіль для посудомийної машини. Застосування і принцип дії

Всупереч поширеній думці, кухонна сіль ніяк не змінить жорсткість води. Тому спроби заощадити на придбанні спеціальної побутової хімії марні. Кухонна сіль не виробляє потрібний ефект. Щоб забезпечити якісний догляд за технікою потрібно сіль для посудомийної машини. На відміну від звичайної кухонної її склад доповнюють активними компонентами, які і надають потрібну дію на побутову техніку, а також на воду. Сіль для посудомийних машин містить:

  • Цитрат натрію, що володіє антимікробною дією.
  • Гидрокарбонат натрію.
  • Перкарбонат натрію.
  • Ароматизатори, які створюють приємний запах.

Завдяки такому складу засіб швидко пом'якшує навіть найжорсткішу воду, тим самим запобігаючи появі накипу на робочих вузлах пристрою. Якщо Ви все ще сумніваєтеся, чи потрібна сіль для посудомийної машини при використанні таблеток, то відповідь проста: потрібна. Застосування солі забезпечує тривалий термін експлуатації посудомийної машини. І навіть якщо вода у Вашому регіоні дуже жорстка, посуд після миття буде чистим і блискучим, без білого нальоту або плям. Адже про це подбає сіль.

Особливості засипки солі

Процес заповнення резервуара посудомийки сіллю гранично простий. Потрібно відкрити піддон, розташований поруч із зливним фільтром. Там знаходиться резервуар, куди потрібно засипати сіль. Дозування засобу вказує виробник безпосередньо на упаковці. В процесі заповнення резервуара не забудьте видалити надлишки води з піддону.

Витрата солі безпосередньо залежить від жорсткості води і інтенсивності використання пристрою. Рекомендуємо поповнювати резервуар один раз в два-три тижні. АкваМаркет подбає про те, щоб Ви вчасно отримували запаси солі безпосередньо на дом або в офіс. У нашому магазині можна цілодобово купити сіль для посудомийної машини і замовити її доставку по всій Україні. Оформіть замовлення сьогодні і отримаєте його в пункті призначення через 1-2 дня. В наявності сіль для ПММ Sodasan, Vortex, Finish, Somat в упаковках різного об'єму. Ви легко підберете необхідну продукцію в потрібному форматі. Тим, хто не знає, як вибрати сіль для посудомийки, надамо інформативну консультацію. Коллцентр 8877 працює цілодобово.

Яку б модель посудомийки Ви не використали, застосовувати сіль слід обов'язково. Не варто шукати, чим замінити сіль для ПММ. Спроби заощадити на придбанні спеціальної побутової хімії можуть привести до негативних наслідків. Ми пропонуємо сіль для ПММ за доступними цінами. Загляньте в наш магазин і переконайтеся в цьому.