Антибактеріальні серветки - купити Засоби індивідуального захисту у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Антибактеріальні серветки у Харкові


Коронавірус вносить певні корективи в життя українців. Засоби індивідуального захисту стали незамінним атрибутом не тільки на вулиці, але і вдома, в офісі. Поряд з антисептиками популярність придбали антибактеріальні вологі серветки. Вони зручні, практичні і ефективно очищають шкіру, поверхні від бактерій і шкідливих мікроорганізмів. Компанія АкваМаркет пропонує цілодобово замовити онлайн антибактеріальні серветки вологі, які стануть в нагоді в умовах пандемії Covid-19.

Які бактерії і віруси вбивають спиртові серветки

Ефективність антибактеріальних серветок - животрепетне питання, особливо в умовах пандемії коронавируса. Вологі серветки, так само як антисептики або медичні маски, перетворилися в товар першої необхідності. Це альтернатива миттю рук, коли немає доступу до води і мила.

Думка лікарів однозначна: головний спосіб захисту від інфікування - дотримання правил особистої гігієни. Нейтралізація бактерій можлива тільки за певних умов. Серветки антибактеріальні просочуються антисептичними речовинами, такими як етиловий спирт, хлоргексидину біглюконат, триклокарбан. Однак концентрація антисептиків тут трохи нижча, ніж в водно-спиртових засобах. Спиртова серветка вбиває 99,9% відомих мікробів, включаючи грампозитивні і грамнегативні бактерії, віруси, грибки роду кандида. Сучасні матеріали і просочення забезпечують екстрене очищення рук і поверхонь, коли немає доступу до води і мила. Крім того, ефективність серветок підвищується завдяки тому, що очистити руки від забруднень можна ще й механічно.

Серветки антибактеріальні та їх застосування

Якісні вологі серветки з антибактеріальним ефектом поєднують в собі кілька важливих переваг. Вони гігієнічні, економні, недорогі, дієві. На сайті АкваМаркет Ви можете купити онлайн вологі серветки для телефону, для рук, для обробки інших поверхонь. Асортимент нараховує кілька десятків найменувань, вироблених провідними українськими та зарубіжними брендами. Кожне рішення має свої особливості і властивості, тому уважно вивчайте склад продукту. Завдяки своїм високим споживчим властивостям спиртові серветки набули широкого застосування в різних областях. Їх використовують для:

 • Гігієнічної обробки рук перед прийомом їжі.
 • Очистки забруднень різного типу.
 • Обробки лиця і рук в подорожах, в транспорті або після виконання будь-яких робіт.
 • Дезінфекції шкіри після відвідування спортзалу, контакту з дверними ручками або іншими поверхнями.
 • Запобігання появи попрілостей, пролежнів або інших пошкоджень у лежачих хворих.
 • Гігієнічної обробки рук співробітниками медичних, комунальних, рятувальних служб, підприємств громадського харчування.

Вироби, до складу яких входить спирт, використовують для видалення білкової оболонки вірусів і мікробів. Вони застосовні як для дітей, так і для дорослих. М'який матеріал дбайливо очищає шкіру, а спиртові сполуки відповідають за нейтралізацію бактерій і вірусів.

Купити в Києві антибактеріальні серветки оптом

АкваМаркет пропонує антибактеріальні серветки оптом з доставкою по Києву та Україні. З огляду на особливості ситуації, ми відібрали тільки найкращі рішення від топових брендів. Запропоновані в нашому магазині вологі серветки відповідають високим санітарно-гігіентіческім вимогам. Також вони мають такі переваги:

 • Діють швидко і ефективно.
 • Нейтралізують 99,9% відомих бактерій, грибків, вірусів.
 • Мають потужні антисептичні властивості.
 • Стабільно працюють в необхідному діапазоні pH.
 • Зберігають споживчі властивості протягом усього терміну зберігання.
 • Мають приємний запах і збалансований склад.
 • Універсальні. Підходять для дітей і дорослих, використовуються для рук, для телефону, для очищення салону автомобіля або вологого прибирання приміщення.

Антибактеріальні серветки не залишають плям або помітних розводів на оброблених поверхнях. Велика варіація упаковок дозволить підібрати товар з урахуванням особливостей експлуатації. Ви можете купити серветки вологі в невеликій упаковці або замовити онлайн об'ємну пачку для дома або офіса. Нагадуємо, що наш магазин функціонує цілодобово, а служба підтримки своєчасно відповідає на дзвінки. Звертайтеся за консультацією або допомогою. Ми завжди на зв'язку. Відправка товару по Україні здійснюється навіть в умовах карантину.