Антибактеріальні серветки - купити Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
0

Антибактеріальні серветки у Харкові


Антибактеріальні серветки - надійний щит на шляху інфекцій

З кожним роком збільшується щільність населення, тому зростає загроза виникнення різного роду інфекцій і захворювань, які можуть передаватися через різні предмети, брудні руки. Тому дуже гостро сьогодні постало питання про методи дезінфекції різного роду поверхонь, які знаходяться в місцях громадського користування (ручки дверей, перила, кнопки в ліфті, поручні в транспорті і ін.), а також про дотримання правил особистої гігієни. 

Усе більша кількість людей дбає про здоров'я - своє і своїх близьких. Виробники косметичних товарів не могли не відреагувати на потреби ринку і зробили вологі серветки зі спиртом з антибактеріальним ефектом. Вони являють собою невеликі шматочки нетканого матеріалу, який просочують різними хімічними складами, що володіють антимікробною дією. Крім цього, просочення може містити рослинні антимікробні екстракти, такі як екстракт алое, сік подорожника, ромашку, зелений чай і інші. Гігієнічні серветки для дітей упаковуються в вакуумовані пакети, пластикові туби, контейнери, коробки, забезпечені щільно закривається клапаном.

Особливості антибактеріальних серветок

Просочення для вологих серветок з антибактеріальним ефектом виготовляється за різною рецептурою, з використанням різних компонентів. Незалежно від цього, всі вони повинні відповідати таким вимогам:

  • проявляти свою дію за мінімально можливий час;
  • мати широкий спектр дії;
  • мати потрібний діапазон pH, ефективно справлятися з шкідливими мікроорганізмами;
  • не втрачати свою активність певний період (під час усього терміну придатності);
  • мати приємний аромат, не залишати слідів на обробленій поверхні.

Для того, щоб антибактеріальні властивості серветок виявлялися максимально, для їх просочення використовуються різні види спирту і їх суміші в концентраціях від 60% до 80%.

Особливі вимоги пред'являються до дитячих антибактеріальних серветок. Крім все тих вимог, які були перераховані вище, в них не повинні міститися речовини, які можуть бути небезпечні для ніжної дитячої шкіри або здатні викликати алергічні реакції. Зазвичай вони мають нейтральний запах, в їх просочення присутні витяжки з лікарських рослин. Бажано, щоб сама серветка була виготовлена ​​з гігроскопічного матеріалу природного походження.

Де в Україні можна купити вологі серветки з антибактеріальним ефектом?

В інтернет-магазині aquamarket.ua можна купити оптом вологі антибактеріальні серветки - дитячі, для телефону, рук, обличчя, прибирання, інтимної гігієни, для дитини Smile (Смайл), медичні та ін, оптова ціна вигідніша, ніж роздрібна. Наші магазини розташовані в містах Київ, Харків, Одеса, Біла Церква, Чернігів, але доставка замовлених товарів здійснюється по всій території України.

Ми пропонуємо зручний сервіс з доставки чистої питної води, а також інших товарів , які є в нашому каталозі. Гарантуємо широкий асортимент товарів, зручні форми оплати та оперативну доставку на будинок.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (11)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Smile, Antibacterial,  15 шт., Серветки вологі, в асортименті Smile, Antibacterial,  15 шт., Серветки вологі, в асортименті Smile, Antibacterial,  15 шт., Серветки вологі, в асортименті
Артикул: 58499
alt
Упаковкою
Super Fresh, 72 шт., Вологі серветки, антибактеріальні
Артикул: 59860
alt
Упаковкою
Smile, 30 упаковок по 24 шт, Серветки вологі антибактеріальні, з соком подорожника
Артикул: 59851
alt
Поштучно
Smile, 60 шт., Смайл Серветки вологі, антибактеріальні, з Д-пантенолом Упаковка 12 шт.
Артикул: 14418
alt
Поштучно
Super Fresh, 12 упаковок по 72 шт., Вологі серветки, Антибактеріальні
Артикул: 59860
alt
Поштучно