Харчова плівка - купити Харчова упаковка у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Харчова плівка у Харкові


Харчова плівка сьогодні знайдеться в кожному будинку, адже це універсальний пакувальний матеріал, який володіє масою корисних властивостей. Харчова плівка володіє часткової паро- та газопроникністю, що робить її ідеальним матеріалом для упаковки продуктів. Однак застосування стрейча не обмежується продовольчою сферою. Плівку використовують при переїздах, наданні косметичних послуг, тривалому зберіганні, ремонті і навіть для створення міні-парників і теплиць.

Харчова плівка: характеристики

Спочатку матеріал розроблявся спеціально для сфери упаковки. Саме в магазинах і на виробництві плівка затребувана найбільше. Однак з часом вона отримала застосування і в побуті, оскільки особливості матеріалу виявилися корисними при виконанні господарських процесів. Ось основні характеристики харчової плівки:

 • Високий ступінь розтягування. Матеріал здатний розтягуватися в межах 70-300%.
 • Абсолютна прозорість, завдяки чому можна побачити вміст упаковки.
 • Відсутність запаху, який може передаватися продуктам.
 • Герметичність. Упакований товар надійно захищається від впливу вологи, бактерій, мікробів, тому продукти зберігають свіжість тривалий час.
 • Стійкість до дії лугів, кислот та інших реагентів.
 • Повітряно- і вологостійкість.
 • Стійкість до високих і низьких температур, електромагнітних хвиль. Ці особливості істотно розширюють сферу застосування плівки харчової. Вона підходить для варіння на плиті, для мікрохвильовки, для духовки і навіть для морозильної шафи.
 • Виборча адгезія. Шари матеріалу прилипають один до одного, але при цьому харчова стрейч-плівка не прилипає до вмісту упаковки.

Завдяки такому набору характеристик харчова плівка - практичний і корисний помічник у будь-якій сфері. У харчовій промисловості, на виробництвах і складах її використовують як пакувальний матеріал для готових продуктів і напівфабрикатів, морозива і свіжого м'яса, риби, овочів, сирів і ковбас, кондитерських і хлібобулочних виробів. Харчова плівка підходить для варіння в каструлі або приготування продуктів в мікрохвильовій печі, заморожування інгредієнтів. Незамінний матеріал в якості упаковки з метою транспортування, зберігання, складування готової, свіжої або охолодженої продукції.

Види харчової плівки

За якістю матеріалу і можливостям його усадки є кілька різновидів харчової плівки. Ось найбільш затребувані з них:

 • Флекс. Найпоширеніша варіація. Підходить для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. Володіє високою еластичністю і помірною міцністю.
 • Стрейч-плівка ПВХ. Також називається харчовий стрейч, PVC плівка. Основною сировиною для її виробництва виступає полівінілхлорид, який пропускає повітря. Харчовий стрейч підходить для упаковки свіжих продуктів, кондитерських і хлібобулочних виробів. Примітно, що продукти в PVC плівку можна пакувати навіть гарячими.
 • Термозбіжна. При нагріванні має властивість усадки. Матеріал ідеально прозорий, максимально міцний і блискучий.
 • Вакуумна (бар'єрна). Виготовляється з різних полімерів, тому поєднує різні властивості. Бар'єрна плівка не пропускає гази, запобігає запотіванню продуктів, зберігає їх свіжість максимально довго.

Купити дешево харчову плівку в Києві

Без стрейч-плівки сьогодні практично не обійтися. Щоб завжди мати під рукою якісні пакувальні матеріали, краще замовити їх оптом. І зробити це найвигідніше Ви можете на сайті АкваМаркет. В даному розділі каталогу можна купити харчову плівку Фрекен Бок, Дрібниці Життя, Новакс, Бонус та інших відомих виробників. Якісні стрейч-плівки різної щільності в рулонах будь-якої довжини і ширини. Тепер не потрібно шукати пакувальні матеріали дешево по магазинах, адже у нас можна замовити їх онлайн і купити з доставкою по Києву та Україні. Залишайтеся вдома, робіть покупки безпечно, а ми подбаємо про своєчасну доставку товарів в будь-яку точку країни.