Харчова упаковка - купити Кухонне приладдя у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Харчова упаковка у Харкові


Сучасні реалії такі, що їжа давно перестала бути предметом сьогочасної видобутку. Ми постійно запасаємося продуктами про запас, для чого потрібна якісна харчова упаковка. Вона дозволяє зберігати, транспортувати та здійснювати ідентифікацію продукції. Упаковка продуктів відбувається як на момент випуску на виробництві, так і на етапі кінцевої реалізації споживачеві. Також матеріали потрібні для зберігання або безпосереднього приготування їжї в домашніх умовах. У побуті не обійтися без таких помічників, як пергамент, рукав для запікання, фольга, пакети-слайдери. Будь-який вид упаковки виступає бар'єрним шаром і захищає продукти від зовнішніх впливів, зберігаючи не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і смакові якості.

Харчова упаковка постійно оновлюється. З'являються нові види і формати. Наприклад, всього кілька років тому використовувалася тільки папір, а сьогодні у нас під рукою харчова фольга, стрейч-плівка, всілякі пакети і судки. Удосконалюється не тільки зовнішній вигляд або форм-фактор виробів, а й матеріали, з яких вони виробляються. З'являються нові полімери, абсолютно безпечні для здоров'я людини і допустимі для контакту з їжею. Не втрачає актуальності папір, картон і скло. Так чи інакше, у продажу постійно з'являються нові варіанти. І упаковка продуктів стає ще дешевшою, зручнішою, безпечнішою.

Функції харчової упаковки

Головна мета створення харчової упаковки - можливість тривалого зберігання і транспортування продуктів харчування. Пакувальні матеріали захищають продукт від безпосереднього впливу негативних факторів навколишнього середовища, в числі яких температура, вологість, повітря. Також упаковка перешкоджає проникненню шкідливих мікроорганізмів, утворення цвілі або грибка. Хороший пакет або судок запобігає вбиранню сторонніх запахів, тому їжа не змінює свої смакові і ароматичні властивості.

Завдяки сучасній упаковці харчової товар легко ідентифікується в магазині. На пакети і коробки наносять маркування із зазначенням дати виробництва, типу товару, його складу, термінів зберігання. Різні види упаковки зручні в певних ситуаціях. Конструкція продумується таким чином, щоб тару можна було швидко розкрити і при необхідності закрити повторно.

Види харчової упаковки для продуктів

Дана продукція має кілька основних класифікацій. Наприклад, за призначенням харчова упаковка може бути споживчою, виробничою, цеховою. По конструкції це судки, багаторазові й одноразові контейнери, банки, пляшки, фасувальні пакети та ін. По компактності вся тара ділиться на складну, розбірну і нерозбірну. За матеріалом упаковка ділиться на жорстку, м'яку і полужорстку. Найпопулярніші види упаковки і їх застосування:

  • Лотки зі спіненого полістиролу, які використовують для вагових товарів (м'яса, птиці, цукерок, печива) і обмотують харчовою плівкою.
  • Пакет-майка для фасування продуктів.
  • Одноразові стакани для майонезу, сметани, сиру.
  • Коробки і підкладки з багатошарового картону з силіконовим покриттям, яке не пропускає воду і жир.
  • Вакуумні прозорі пакети для заморозки.
  • Контейнери з фольги, які зберігають задану температуру готових страв (як холодну, так і гарячу).
  • Аксесуари для приготування їжі: фольга, папір для випічки, рукав для запікання, стрейч-плівка.
  • Аксесуари для зберігання їжі: всілякі контейнери, ланч-бокси, термо-пакети та термосумки.

Формат упаковки підбирається з урахуванням виду продукції. Для сиру, фруктів, м'яса використовуються варіанти з хорошими повітропроникними властивостями. Важливо, щоб через пори матеріалу проходило повітря і виходив вуглекислий газ. Тоді продукти будуть зберігатися довго і не зіпсуються. Для готових виробів з птиці, риби, м'яса підійдуть пакети зіп-лок з можливістю видалення повітря перед закриттям.

Замовити харчову упаковку дешево

Якісна тара, хороший пергамент або фольга для запікання - це комфорт споживача і важливий засіб в боротьбі за покупця з боку продавця. І тим, і іншим ми пропонуємо вигідно купити з доставкою харчову упаковку оптом і в роздріб. На сайті АкваМаркет є судки, посуд, стрейч-плівка, фольга, банки для комерційного або побутового використання. Завдяки широкій номенклатурі кожен споживач неодмінно знайде саме той товар, який йому необхідний. А прямі поставки виробів безпосередньо від виробників гарантують доступний рівень цін. Для представників сегменту HoReCa діють спеціальні знижки при замовленні харчової упаковки оптом. Всі товари відповідають високим стандартам якості і санітарно-гігієнічним нормам. Доставка по Києву і Україні здійснюється практично миттєво, що дозволяє клієнтам заощаджувати не тільки гроші, але і свій дорогоцінний час.