Фасувальни пакети - купити Кухонне приладдя у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Фасувальни пакети у Харкові


Кілька десятиліть тому поліетиленові пакети вийшли на вітчизняний ринок і практично повністю витіснили інші варіанти упаковки. На сьогоднішній день поліетилен використовується в різних областях діяльності. Це зручний, практичний, недорогий матеріал, який ідеально підходить для виготовлення всіляких пакетів. Продукція має низку переваг, що і дозволило їй потіснити матеріали-аналоги. Фасувальні пакети з поліетилену це:

 • Зручність. Матеріал не вимагає особливих умов зберігання. У спеку або холод харчові пакети зберігають свої властивості і не втрачають привабливий вигляд.
 • Доступність. Якщо купити оптом пакети фасувальні в Києві, можна відмінно заощадити кошти. Великі упаковки витратних матеріалів обходяться зовсім недорого.
 • Клієнтоорієнтованість. У більшості магазинів, закладів громадського харчування, аптек поліетиленові і паперові пакети видаються покупцеві безкоштовно разом з товаром. Це відмінний інструмент для реклами. Брендовані пакети підвищують впізнаваність компанії і покращують імідж.
 • Універсальність. Пакети однаково активно використовуються для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів. У цьому випадку головне підібрати правильний розмір, матеріал і щільність пакетів.
 • Тривалий життєвий цикл. Пакет з магазину можна повторно використовувати в побутових цілях для упаковки або зберігання продуктів, речей, одягу, інструменту або утилізації сміття.

Оскільки фасувальні пакети поширені і затребувані, виробники для зручності споживачів випускають величезний асортимент продукції. Можна знайти абсолютно різні вироби, що відрізняються за розміром, формою, кольором, щільністю та іншими характеристиками.

Основні види пакетів для фасування і упаковки

Класифікувати пакувальну продукцію можна за різними ознаками. Так, є різні пакети по типу і цільовому призначенню. Наприклад, пакети для заморозки, які використовуються для фасування продуктів і подальшого їх зберігання в морозильній камері. Одноразові пакети частіше застосовуються для фасування та транспортування товарів, в тому числі продуктів харчування. Пакети для сміття, відповідно, використовують за прямим призначенням, але нерідко їх застосовують для транспортування речей під час переїзду. А пакетики для приготування льоду дуже зручні, коли потрібно швидко заморозити лід для напоїв, а під рукою немає форми. Більш того, приготування льоду в пакетах більш гігієнічно, оскільки тара використовується одноразово. Пакет-банан, як правило, ми бачимо в магазинах і аптеках. Це ідеальний варіант упаковки щойно куплених товарів.

Залежно від форми випуску можна виділити такі популярні види пакетів:

 • Європласт. Вироби в стосі, що не з'єднані між собою, упаковані в коробочку з віконцем (за принципом одноразових паперових серветок), з якого їх можна легко витягувати по одному.
 • Пакети в рулоні. Являють собою зшиту полотно поліетилену з перфорацією для зручного розриву. Випускаються як з ручками, так і без. Можуть комплектуватися картонній втулкою для зручності експлуатації.
 • Пачки. Найчастіше застосовуються для типу «пакет-майка». Вироби б не з'єднуються між собою, але щільно комплектуються в стопку. Поширене рішення для роздрібної торгівлі.
 • Упаковка «календар». Пакети в даному випадку з'єднані з одного боку і відриваються за принципом листів настінного календаря.
 • Гріппери (зіпери). Так називають пакети зіп локи із застібкою струнного типу. Вони відрізняються герметичністю, тому використовуються для зберігання продуктів або непродовольчих товарів. Підходять для заморозки.
 • Пакети з поліпропілену. Упаковка здійснюється методом запаювання або кліпсаціі.
 • Вакуумні пакети. Особлива категорія товарів. Вироби з високими бар'єрними властивостями. Завдяки щільності матеріал стійкий до дії зовнішнього середовища, не пропускає вологу або запахи всередину. Отже, вміст не вбирає неприємні аромати і не відволожуються. А оскільки з пакету можна відкачати повітря, вакуумна упаковка зберігає властивості продуктів (вони довгий час не псуються), а ще займає мало місця.

Всі ці та інші види пакетів Ви можете купити з доставкою на сайті АкваМаркет. Ми відібрали величезний асортимент товарів, які стануть в нагоді як в побуті, так і на виробництві. Якісні пакети-слайдери, банани, майки та інші види упаковки. Різноманіття розмірів, відтінків, форм, кількості одиниць в пачці або рулоні дозволить знайти ідеальний варіант упаковки для кожного покупця. При оптових замовленнях діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється повсюдно по всій Україні. Дзвоніть прямо зараз!