Відбілювач для білизни - купити Засоби для прання у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Відбілювач для білизни у Харкові


Практично кожна господиня час від часу використовує відбілювач. Ця речовина здатна повернути первісну білизну. Навіть при ретельному догляді білі речі з часом набувають жовтуватий або сіруватий відтінок. Якісний відбілювач для одягу швидко виправить ситуацію навіть з одного прання.

Зараз у продажу є різні види відбілювачів. Найбільш популярні - оптичні і кисневі. Перший вид побутової хімії діє досить агресивно, оскільки склад входить хлор та інші продукти нафтопереробки. Відбілюючий порошок з хлором має характерний запах, який не йде навіть після декількох полоскань з кондиціонером. Речі після прання виглядають білими і чистими, однак хлоромісткі порошки впливають на структуру тканини, яка швидше зношується. Крім того, оптичні відбілювачі провокують алергічні реакції, здатні накопичуватися в організмі і є причиною появи онкологічних захворювань. Тому все більше споживачів відмовляється від даного виду побутової хімії на користь нових продуктів.

Що таке кисневий відбілювач

Дана речовина - це суміш перкарбоната натрію, сполуки природних кристалів соди та перекису водню. Подібне поєднання компонентів ефективно справляється з усіма видами плям рослинного походження, після чого розкладається у воді на кисень, воду і кальциновану соду. Відбілювач кисневий абсолютно безпечний і екологічно чистий. При цьому речовина володіє очисними, дезінфікуючими, дезодоруючими властивостями. Крім цього завдяки зниженню активності іонів кальцію і магнію відбілювач пом'якшує воду, тим самим підвищуючи якість і ефективність прання. Повністю нешкідлива побутова хімія підходить навіть для дитячих речей, не викликає алергії та інших негативних реакцій з боку організму. Ось переваги, якими володіють кисневі відбілювачі:

  • Повне виполіскування з тканин. Речовини легко вимиваються з тканин, не залишаючись в їх структурі.
  • Екологічність. Активні компоненти відбілювача розкладаються на речовини, що не приносять шкоди ні організму людини, ні навколишньому середовищу.
  • Швидко розчиняється навіть у холодній воді, не залишає розводів на речах.
  • Не руйнує структуру тканини, підвищуючи термін служби білизни.
  • Безпечний для всіх, в тому числі для людей з алергією, для маленьких дітей.
  • Повертає природну білизну речей, а також видаляє будь-які плями.

Як використовувати відбілювач без хлору

Побутова хімія підходить для ручного або машинного прання, проте на цей параметр слід звернути увагу при виборі товару. Зазвичай на упаковці є відповідне маркування: ручне або автоматичне прання. Пропорції порошку також вказані на упаковці. Оскільки концентрація активних речовин у різних виробників відрізняється, інформація на пачці допоможе правильно розрахувати кількість засоба для прання.

Кисневий відбілювач для білизни застосовується при будь-якій температурі і підходить для будь-якого режиму прання, в тому числі «Ручне» або «Делікатне». При цьому речі набувають сліпучої білизни, а плями і забруднення повністю зникають.

Зверніть увагу, що для деяких тканин підходить виключно кисневий відбілювач, а використання порошків з хлором заборонено. Також не рекомендується змішувати декілька відбілювачів від різних виробників. Компоненти можуть вступити в реакцію, наслідки якої складно передбачити.

Який відбілювач для прання краще

Ринок побутової хімії пропонує покупцям величезний асортимент різних товарів. Складно сказати, який відбілювач краще, оскільки всі продукти мають свої особливості. В цілому, краще віддавати перевагу відомим брендам. Так Ви отримаєте впевненість в тому, що речовина вироблена відповідно стандартам якості і безпеки. Судячи з відгуків покупців, добре зарекомендували себе кисневі відбілювачі Dr. Beckmann, ACE, Vanish. Не менш популярний український виробник Еврика, відбілювачі якого відрізняються доступною ціною і високою ефективністю.

Менеджери магазину АкваМаркет готові допомогти вибрати відбілювач для одягу в рамках Ваших потреб і бюджету. У нашому магазині є товари на будь-який смак і гаманець. Всі популярні лінійки відбілювачів Ваніш, Сама і інших відомих марок. Ви можете вибрати товари онлайн і купити з доставкою в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Маріуполь. Це кращий спосіб заощадити час і гроші, отримавши гарантовано якісні засоби для прання за ціною виробника.