Молоко - купити Молочне, яйця у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Молоко у Харкові


Молоко

Молоко - незамінний продукт в раціоні дітей і дорослих. Діти обожнюють його і в сирому вигляді, і у вигляді всіляких каш. Дорослі найчастіше використовують молоко у вигляді добавки в каву або чай.

Молоко - це продукт тваринного походження, найчастіше використовується молоко корови. Хоча все частіше можна зустріти козине молоко, овече молоко. За допомогою "білого золота" готують тисячі різноманітних продуктів, без яких немислимо нинішнє існування людини.

Сир, сир, сметана, кефір, ряжанка, йогурти, морозиво, масло вершкове, вершки, і ще багато всього виробляють з молока.


Ультрапастеризоване молоко

Термін зберігання свіжого молока обмежений і без спеціальної обробки воно може зберігається всього кілька днів в холодильнику. Для того, щоб молоко зберігалося довше використовують спеціальний метод ультрапастеризації, коли його нагрівають при високій температурі, при тому в молоці зберігають всі важливі мікро- і макроелементи. Таке молоко називається ультрапастеризованим і доступне для зберігання в спеціальних багатошарових тетрапакетах протягом 90 -180 днів. Так є сухе молоко.

Зберігають таке ультрапастеризоване молоко при температурі до + 25С в закритому вигляді. Коли ж пачка молока відкривається, його необхідно зберігати вже в холодильнику і використати протягом 24-48 годин.

Ультрапастеризоване молоко незамінний помічник всіх бариста, тих хто готовить кавові напої на основі молока, такі як - капучино, латте, раф, американо з молоком і багато інших. У кожному будинку або офісі також повинна бути пачка, інша ультрапастеризованого молока під рукою. Адже далеко не завжди зручно бігти в магазин або чекати доставки молока. Ультрапастеризоване молоко виробляють практично всі виробники молока, серед популярних ТМ молока - На Здоров'я, Буренка, Здравушка, Селянське, Лактель, Ніжинське.

Молоко розділяється за вмістом жиру в ньому і обсягом пакету. Основна стандартна жирність молока 2,5%, хоча часто зустрічається і молоко жирністю 0,5%, 1,5%, 3,2% і навіть 6%.


Безлактозне молоко

Часто у дітей і дорослих спостерігається непереносимість коров'ячого молока, по причині вмісту у ньому лактози. У таких випадках в раціон варто використовувати рослинне молоко або ж спеціально оброблене молоко з низьким вмістом лактози або навіть зовсім без лактози. Такий продукт називають низьколактозним або безлактозним молоком. Низьколактозне молоко містить практично всі ті ж мікро і макроелементи, однак не містить лактози, яка являється часто причиною здуття живота.


Купити молоко

Замовлення і доставка з інтернет магазину - це найбільш зручний спосіб купити молоко. Кур'єр доставляє молоко, разом з іншими товарами прямо до вас в офіс або додому. Замовити товар можна як поштучно, так і відразу ОПТом (упаковкою). 1 упаковка ультрапастеризованого молока містить 10-12 пачок. Практично всі пакети мають клапан для зручного наливання і можливість закрити пачку і поставити її в холодильник.

Купити молоко можна онлайн на сайті АкваМаркет або зателефонувавши по телефону підтримки 8877 безкоштовно з мобільного. У нас ви знайдете більш 40 видів молока різної жирності і обсягу пакета. Ми гарантуємо 100% якість продаваного нами молока, і в разі, якщо Вам не підійшло по якісним параметрам замінимо його при першій необхідності. Плюс до того ж у нас Ви можете купити молоко дешево, замовивши відразу упаковку молока. Ціна молока Київ достатньо низька у порівнянні з супермаркетами.

Доставка молока додому або в офіс проводиться прямо до порогу.

Млинці на молоці

часто ми шукаємо прості рецепти, щоб приготувати легку і просту страву. Таким є всіма улюблені млинці на молоці. Існує 1001 рецепт, як правильно приготувати їх смачними і красивими. Такі рецепти млинців передавалися ще від бабусь. Щоб приготувати млинці на молоці, відмінно підійде ультрапастеризоване молоко середньої жирності, борошно вищого гатунку, трохи соняшникової олії і щіпка солі і цукру. У будь-якому випадку кожен для себе повинен визначити яке співвідношення інгредієнтів необхідно використовувати. Ми ж готові доставити молоко для ваших млинців в будь-який зручний для Вас час! Смачного!