Прокладки - купити Інтимна гігієна у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Прокладки у Харкові


Прокладки і тампони - засоби гігієни, які використовуються жінками в усьому світі. Інтимна гігієна вимагає не менше уваги і зусиль, ніж гігієна тіла. Тому до вибору прокладок варто підходити відповідально. Сучасні прокладки економічні та функціональні. Головне завдання прокладок і тампонів - увібрати вагінальні виділення. З урахуванням потреб жінок виробники сьогодні пропонують купити прокладки гігієнічні різних типів, призначені як для менструальних, так і для інших виділень.

Умовно прокладки можна розділити на дві великі категорії - вітчизняного і іноземного виробництва. Вони не відрізняються за якістю і різноманітності варіацій, тоді як ціна прокладок гігієнічних українського виробництва більш доступна. Вартість імпортної продукції вище, але в асортименті можна знайти прокладки органічні з унікальним складом або незвичайної форми.

Тим, хто планує купити гігієнічні прокладки, рекомендуємо уважно вивчити асортимент товарів на нашому сайті. Інтернет-магазин АкваМаркет - це прокладки гігієнічні з крильцями, багаторазові, ультратонкі, щоденні. Пропонуємо купити прокладки Always Ultra, Kotex, Naturella недорого. Завжди можна підібрати хороший товар, проблем з вибором немає.

Гігієнічні прокладки жіночі. Види і призначення

Асортимент тампонів і прокладок на ринку України великий. Прокладки жіночі діляться на кілька категорій залежно від цільового призначення:

  • Для критичних днів. Прокладки ефективно вбирають виділення під час менструації, забезпечуючи комфорт і захист від протікань. Жіночі прокладки для критичних днів відрізняються за матеріалом, розміром, абсорбуючим властивостям і формою. Рекомендуємо купити прокладки жіночі анатомічний форми з крильцями: Naturella, Kotex, Bella. Вони подарують відчуття захищеності і максимальний комфорт. Звертайте увагу на ступінь поглинання. Для помірних виділень радимо вибирати прокладки гігієнічні Normal, для рясних - Ultra Super Dry, а для скудних - ультратонкі прокладки Ultra light. Виробники також подбали про те, щоб кожна жінка під час критичних днів отримала захист під час сну. Тому в магазині можна купити прокладки нічні (Night). Спокійний сон і максимальний захист від протікань.
  • Прокладки гігієнічні на кожен день. Тонкі і непомітні під одягом прокладки гігієнічні Always, Naturella, Libresse забезпечують ефективний щоденний догляд і захист від природних виділень. Засоби також діляться по формі (для звичайних трусиків або для танга), розміру і абсорбуючим властивостям. Залежно від потреб можна купити прокладки гігієнічні щоденні Ultra Super Dry, Light, Normal.
  • Урологічні прокладки. Призначені для людей, які страждають від незначного нетримання сечі. Прокладки абсорбують вологу і нейтралізують неприємний запах.
  • Післяпологові. Спеціальні прокладки, створені для жінок в перші дні після пологів. Обов'язково застосовуються, якщо жінка зазнала хірургічного втручання. Завдяки натуральному складу і оптимальній товщині забезпечують повне поглинання виділень і виключають ймовірність розвитку алергічних реакцій.

Купити жіночі гігієнічні прокладки на сайті Aquamarket.ua

Купувати гігієнічні засоби пропонує інтернет-магазин АкваМаркет. Тут зручно купувати прокладки будь-яких видів. Онлайн каталог допоможе підібрати товар за ціною, по виробнику або іншим властивостям. Купівля відніме 3-5 хвилин, а доставка по Києву і Україні додатково заощадить час. Вартість прокладок Always Ultra, Platinum і Night на сайті Aquamarket.ua нижче, ніж в аптеці або офлайн магазині. Гігієнічні прокладки популярних європейських виробників, товари з Кореї і Таїланду, а також український натуральний продукт.

В інтернет-магазині АкваМаркет можна замовити прокладки оптом, так як вартість товару дійсно низька. Забудьте про тривалий офлайн-шопінг, очікування в чергах і поїздки по магазинах у пошуках потрібних засобів. Щоденні, урологічні, менструальні прокладки гігієнічні з доставкою додому. Абсолютно всі прокладки сертифіковані і відповідають високим стандартам якості. Замовляйте прокладки та інші гігієнічні товари за вигідними цінами. Оформляючи замовлення, не забудьте вказати регіон доставки, так як ми відправляємо товар по всій Україні.