Ручки - купити Письмове приладдя у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
0

Ручки у Харкові


Незважаючи на повсюдну комп'ютеризацію, канцелярські ручки залишаються невід'ємним атрибутом нашого життя. Ручки використовують вдома, в офісі, в школі, в адміністративних, торговельних та інших підприємствах. Це найпопулярніший і поширений канцелярський товар. А преміальні, елітні ручки стануть оригінальним подарунком. Магазин АкваМаркет пропонує якісні ручки в Києві оптом і в роздріб. У нас зручно купувати канцтовари для офісу і вдома. Продукція перевірених брендів, оперативна доставка по Україні, низька ціна на ручки відомих ТМ.

Які ручки пропонує купувати інтернет-магазин aquamarket.ua:

  • Кулькові. Найпопулярніша письмова ручка, що складається з корпусу і наконечника, де знаходиться кульковий вузол. Кінчик стикається з папером, кулька обертається, а чорнила виходять з стрижня. Зараз можна купити ручки одноразові і багаторазові зі змінним стержнем.
  • Пір'яні. В Україні купити ручки пір'яні прагнуть, скоріше, для іміджу. Це стильний аксесуар, проте, щоби писати їм доведеться призвичаїтися. Усередині пір'яної ручки є спеціальна капсула з чорнилом, тому купувати їх окремо не доведеться. Ви можете купити подарунковий канцелярський набір, в який входить ручка і чорнило для дозаправки капсули. Особливо популярні у покупців набори Parker Pen. Це хороший іміджевий подарунок.
  • Гелеві або ролери. Конструкційно нагадують кулькові ручки, тільки замість чорнила тут використовується гель. Написати щось таким стрижнем легко, так як слід залишається навіть після легкого дотику з папером. Перевага гелевих ручок - багата палітра. Можна купити в Києві ручки різноманітних відтінків, з глітером. Єдиний недолік ручок-ролерів - велика витрата гелю.
  • Капілярні. Традиційно застосовуються для креслення графіків, карт. На кінці стрижня розташована голка, яка малює тонкі лінії. Регулювати товщину ліній можна за допомогою сили натискання.

Також на сайті можна купити в Києві ручку елітного бренду - Parker, Waterman, Cross і т.д. Ціна ручок різна, але незмінно нижче, ніж вартість продукції в роздрібних мережах. Завдяки широкому асортименту ви можете купити ручки на будь-який смак: недорогі, преміальні, подарункові, для лівшів, для школярів. Також пропонуємо купити в Києві ручки оптом. Відкрийте каталог, вивчіть асортимент ручок і вибирайте продукцію на свій розсуд. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Як купити ручку, яка вам підійде

Всеохоплюючий асортимент ручок, представлений на сучасному ринку, може збентежити навіть досвідченого замовника. Виробники канцтоварів пропонують в Україні купити ручки різного типу. У пошуку відповідного варіанту слід керуватися деякими аспектами. Плануючи купити ручку, звертайте увагу на характеристики:

  • Тип ручки. Шарикова, гелева і т.д.
  • Автоматична або неавтоматична конструкція.
  • Товщина стержня. Пропонуємо в Києві купити ручку з товщиною стержня 0,5 мм, 0,7 мм, 0,38 мм і т.д.
  • Колір чорнила. Продаж ручок з чорнилом чорного, червоного, зеленого, фіолетового кольору.
  • Варіант корпусу. Метал, пластик, гума - в магазині можна підібрати і купити ручки для письма в будь-якому виконанні.
  • Дизайн корпусу. Ручки однотонні, кольорові, з малюнком і декоративним оформленням.

АкваМаркет - це можливість купити в Києві ручки будь-якої моделі, включаючи елітні канцтовари Паркер за доступною ціною.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (9)

- грн
Сортування: За замовчуванням
A-Chen's, 50 шт., 0,5 мм, ручка кулькова, Червона A-Chen's, 50 шт., 0,5 мм, ручка кулькова, Червона A-Chen's, 50 шт., 0,5 мм, ручка кулькова, Червона
Артикул: 14434
A-Chen's, 50 шт., 0,5 мм, ручка кулькова, Синя A-Chen's, 50 шт., 0,5 мм, ручка кулькова, Синя
Артикул: 11637
AIHAO, 6 шт., 0,5 мм, ручка гелева, Синя AIHAO, 6 шт., 0,5 мм, ручка гелева, Синя AIHAO, 6 шт., 0,5 мм, ручка гелева, Синя
Артикул: 11627
BiC, 4 шт., Набір синіх ручок, Round Stic BiC, 4 шт., Набір синіх ручок, Round Stic
Артикул: 18234
Bic, 8 шт., Набір синіх ручок, Round Stic Bic, 8 шт., Набір синіх ручок, Round Stic
Артикул: 18239
Buromax, 12 шт., Ручка гелева, синя, 0,5 мм Buromax, 12 шт., Ручка гелева, синя, 0,5 мм
Артикул: 55661
Buromax, 50 шт., Ручка кулькова Jobmax, синя, 0,7 мм
Артикул: 55667
AIHAO, 3 шт., 0,5 мм, Ручки гелеві, Асорті AIHAO, 3 шт., 0,5 мм, Ручки гелеві, Асорті
Артикул: 11631
Bic, 4 шт., Набір ручок кольорових, Cristal Bic, 4 шт., Набір ручок кольорових, Cristal Bic, 4 шт., Набір ручок кольорових, Cristal
Артикул: 18232