Кулери для води - купити Техніка та обладнання у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Кулери для води у Харкові


Чиста питна вода - запорука здоров'я. Тому не дивно, що кулери для води стають все більш популярними. Подібне обладнання є звичним атрибутом офісів, проте останнім часом диспенсери і роздавальники все частіше з'являються в квартирах і будинках. Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити з доставкою кулери для води в Києві за найкращими цінами. Онлайн-каталог нашого сайту рясніє різноманітними пропозиціями. Ми намагаємося, щоб кожен відвідувач зміг купити обладнання в рамках будь-якого бюджету. Тому підбираємо не тільки преміальні пристрої, але і недорогі моделі, які можна замовити за помірну суму. Завдяки зручній навігації, Ви зможете легко вивчити особливості кожної моделі, порівняти характеристики і вибрати пристрій, що повністю відповідає Вашим потребам.

Кулери для води і їх призначення

Диспенсер, кулер, роздавальник - це пристрій, створений для зручного розливу питної води з великих бутлів 19 л. Набір води здійснюється за допомогою натискання кнопки або краника. Для зручності користувачів допускається варіативне завантаження ємностей, що дозволяє підібрати пристрій для будь-якого приміщення. Диспенсери з верхнім завантаженням і з нижнім завантаженням однаково продуктивні, але відрізняються конструктивно. Так, моделі з вертикальним завантаженням часто випускаються з холодильником або з шафкою для зберігання посуду. Однак в деяких ситуаціях моделі з нижнім завантаженням більш доцільні, тому що встановлювати бутель в них простіше.

Найчастіше воду ми п'ємо не тільки в чистому вигляді, але і готуємо з неї напої. Тому є необхідність в охолодженні або нагріванні рідини. Це змушує нас використовувати додаткову техніку: чайники, холодильники. Виробники враховують потреби користувачів, тому сучасні кулери для води мають досить широкий функціонал. Так, вони забезпечені опціями нагріву або охолодження рідини. Є моделі з озонатором, очищенням питної води. Пристрої легко підтримують задану температуру і видають з краника рідину з температурою до 95 градусів без очікування. Більше не потрібно кип'ятити чайник, щоб зробити каву або заварити чай. Немає необхідності додатково навантажувати холодильник графинами або пляшками з водою. Підлогові кулери для води з компресорним охолодженням або з електронним охолодженням, а також з функцією нагріву замінять кілька пристроїв.

Будь-яка модель має певні особливості і свої переваги, тому купити відповідний апарат не складе труднощів. При бажанні Ви також знайдете настільні кулери з захистом від дітей або іншими корисними опціями.

Наша компанія регулярно оновлює асортимент, щоб Ви могли купити з доставкою кулери для води з новими функціональними можливостями. АкваМаркет пропонує актуальні новинки і популярні моделі, які завоювали бездоганну репутацію на ринку. Незалежно від обраного варіанту, кожен кулер порадує якістю, тривалим терміном експлуатації і доступною ціною. Зверніть увагу, що при замовленні обладнання оптом діють спеціальні цінові пропозиції.

Види кулерів для води

Класифікація кулерів здійснюється за різними критеріями. Один з ключових - спосіб розміщення. Залежно від типу установки Ви можете купити:

  • Підлогові кулери для води. Традиційно присутні в офісах, громадських установах, місцях з великою прохідністю людей. За габаритами підлогові кулери для води схожі з холодильником. Вертикально орієнтована шафа, на фронтальній панелі знаходяться два крана для подачі рідини. Моделі випускаються з верхнім та нижнім завантаженням бутлів. Як говорилося вище, пристрої з вертикальним завантаженням додатково оснащуються шафами, ящиками для зберігання посуду або холодильною камерою для продуктів. Високопродуктивні і потужні пристрої, які використовуються для забезпечення водою великої кількості людей.
  • Настільні кулери для води. Тут ви не знайдете моделей з холодильником або з шафкою. Але настільні пристрої володіють величезною перевагою - компактні розміри. Встановити такий апарат можна навіть в маленькій квартирі. Він зручний, стильний і функціональний. Коштують настільні кулери для води дешевше підлогових рішень. Доступне тільки верхнє завантаження бутлів.

За способом охолодження рідини диспенсери діляться на такі види:

  • З компресорним охолодженням. Обробляють до 3 літрів води за годину, охолоджуючи рідину до 5 °С. Працюють на фреоні. Кулери з компресорним охолодженням неймовірно продуктивні, тому дорогі.
  • З електронним охолодженням. Обробляють до 1 літра води за годину, охолоджуючи її до температури 12-15 °С. Більш доступний варіант з точки зору вартості. Підходить для невеликої кількості користувачів. Великою перевагою є простота експлуатації і ремонту.

Можливості взаємодії з водою у моделей варіативні. Є моделі без охолодження з нагріванням. Є моделі з охолодженням без нагріву. Знайти оптимальний варіант в нашому каталозі простіше простого. В наявності пристрої Cooper & Hunter, Ecotronic, Aquarte, ViO за найкращими цінами. АкваМаркет - провідний постачальник обладнання для транспортування і зберігання питної води в Україні. Тому у нас вигідно замовляти техніку не тільки в роздріб, а й оптом. Гарантуємо оперативну обробку замовлень і бездоганну якість обладнання. Доставка здійснюється по всій Україні: Київ, Луцьк, Харків, Дніпро, Одеса.

Як підібрати кулер

З огляду на величезне різноманіття моделей, вибір кулера для води стає складним завданням. Щоб полегшити його ми даємо кілька важливих порад. Підбираючи обладнання, дайте собі відповідь на питання:

  • Де буде стояти кулер.
  • Скільки людей буде ним користуватися.
  • Які функції Вам потрібні.
  • Скільки Ви готові витратити на техніку.

Відповівши на кожне питання, Ви значно звузите коло пошуку. Скористайтеся фільтрами в каталозі, щоб швидко впорядкувати пропозиції до тих, які повністю задовольняють Вашим вимогам. При необхідності наші менеджери охоче проконсультують Вас онлайн або по телефону, допоможуть підібрати кулер для води для будинку або офісу.