Сильногазована вода - купити Мінеральна вода у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Сильногазована вода у Харкові


Газована вода - альтернатива набридлим напоїв

Вода з колючими бульбашками газу досить давно стала дуже популярною. Вона відмінно втамовує спрагу, її приємно пити, до того ж, в магазині завжди можна знайти мінеральну воду з газом на будь-який смак. Однак до сих пір не припиняються суперечки про те, корисна чи шкідлива газована вода. Спробуємо розібратися.

Газована вода - це рідина, збагачена вуглекислим газом. Залежно від ступеня використання газу, вона може бути слабкої, середньої і сильної газації. Якщо взяли просту питну воду і збагатили її газом, то вийшла звичайна газована вода, яку п'ють для утамування спраги.

Мінеральна вода, що має в своєму складі біологічно активні компоненти, мікроелементи, що зазнали обробки газом, відноситься до корисних газованих напоїв. Вона може бути природного походження або штучно збагаченою корисними добавками. Її вживання безсумнівно принесе користь організму людини. Можливість отримання негативного результату виникає в тому випадку, якщо вживається продукт низької якості або в більшому обсязі, ніж вказано нормою.

Газований напій для втамування спраги

На полицях супермаркетів представлений широкий асортимент газованої мінеральної води, тому недосвідченому покупцеві важко відразу розібратися в їх видах. Вона буває:

  • столова - схожа на звичайну питну воду, придатна для щоденного споживання, не має лікувального ефекту;
  • лікувально-столова - в ній підвищений вміст біологічно активних речовин і солей. Її рекомендовано пити в профілактичних цілях циклами по 2-3 тижні;
  • лікувальна - має підвищену мінералізацію, яка здатна впливати на мікрофлору кишечника. Її вживання повинно бути короткочасним і обов'язково рекомендовано лікарем.

Газована мінеральна вода, у яку не доданий цукор, добре втамовує спрагу і не несе ніякої шкоди здоровому організму. Її вживання протипоказано людям, що мають проблеми з органами шлунково-кишкового тракту, а також вагітним і годуючим жінкам.

Ознайомтеся з каталогом інтернет-магазину aquamarket.ua, де представлена ​​слабо- і сильногазована мінеральна вода від надійних виробників України та інших країн. Ця продукція продається в поліетиленовій, жерстяної і скляній тарі різного об'єму.

П'ємо правильно газовану воду

Для того, щоб будь-яка газована вода була тільки на користь, необхідно навчитися правильно її пити. По-перше, її слід пити в помірних кількостях і ні в якому разі не на голодний шлунок. По-друге, обирайте слабо- і середньогазовані напої, вони надають більш щадну дію на організм. І, нарешті, віддавайте перевагу газованій воді без додавання цукру. А якщо ніяк не можете обійтися без лимонадів, зменшіть їх споживання до мінімуму.

В інтернет-магазині aquamarket.ua ви можете купити мінеральну слабо і сильногазована воду, що має різний склад і призначення, ціни - доступні, доставка можлива в Київ, Харків, Чернігів, Дніпро, Одесу і по всій Україні. Вся вода, представлена ​​в нашому каталозі, відповідає діючим санітарно-гігієнічним нормам і вимогам до її якості. Замовлений товар можна оплатити будь-яким зручним для вас способом.