Пакети для сміття - купити Господарські товари, прибирання у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Пакети для сміття у Харкові


Пакети для сміття - річ, без якої важко уявити сучасний побут. Міцні сміттєві пакети дозволяють зручно утилізувати відходи, в тому числі промислове або будівельне сміття. Мішки для сміття можна сміливо назвати обов'язковим атрибутом комфортного життя. У нашому магазині Ви можете вигідно купити сміттєві пакети онлайн з доставкою по Україні. Наш асортимент - це сміттєві пакети різної щільності, розмірів і конфігурації за найнижчими цінами.

Пакети для сміття. Особливості та асортимент

Для виробництва сміттєвих пакетів використовується пластикова плівка низького або високого тиску. Вироби продають в форматі рулонів в кількості від 20 штук і більше. Рулон пакетів займає мало місця, його зручно зберігати в офісі, ресторані чи вдома. Пакети роз'єднуються відривом завдяки перфорації.

Оскільки необхідність утилізувати відходи є скрізь, виробники пропонують купити сміттєві пакети різних розмірів і щільності. Належність до тієї чи іншої категорії визначає основні характеристики товару. Вироби діляться на два види:

  • Пакети низького тиску. Це звичайні побутові пакети 35л, 40л, які ми використовуємо в повсякденному житті. Пакети низького тиску призначені для утилізації твердих побутових відходів. Вони не витримують важке сміття та можуть порватися, якщо всередині знаходяться предмети з гострими гранями або кутами. Побутові пакети з ручками, з затяжками мають середню щільність. Матеріал перешкоджає поширенню запаху від відходів. Найбільш затребувані сміттєві пакети 35л-60л, призначені для стандартних побутових відер.
  • Пакети високого тиску. Так звані промислові пакети, здатні витримувати суттєві навантаження. Виготовлені з щільної плівки. Пакети високого тиску не надто бояться гострих кутів або різальних крайок, не лопаються при зовнішніх впливах. Використовуються для утилізації будівельного або іншого об'ємного сміття. Традиційно промислові пакети більше побутових. У продажу можна знайти сміттєві пакети 120 літрів, 160 л. Найбільший формат - сміттєві пакети 240л.

Остання новинка - еко пакети для сміття. Вони виготовлені з біорозкладаних матеріалів. Пакети для сміття 120 літрів витримують відповідний літраж, не рвуться і не пропускають вологу. Еко мішки для сміття міцні, зносостійкі і безпечні для навколишнього середовища.

Переваги використання сміттєвих пакетів

Не можна недооцінювати ступінь важливості застосування мішків для сміття в промисловому або побутовому секторі. Завдяки цьому виробу ми легко і комфортно утилізуємо будь-яку кількість відходів. Пакети для сміття 240л відмінно виручають при переїзді, коли немає можливості скласти речі в коробки. Ось ще кілька незаперечних переваг, якими володіють вироби:

  • Можна використовувати навіть без відер, просто складаючи сміття в пакет.
  • Міцні, зносостійкі і прості у використанні.
  • Блокують поширення неприємних запахів, що виходять від сміття.
  • Чи не пропускають воду.
  • Гігієнічні і безпечні.
  • Сприяють дотриманню санітарних умов в приміщенні.
  • Чи можуть застосовуватися для зберігання або транспортування різних речей.

Також варто відзначити різноманітність конфігурацій пакетів для сміття. Зараз можна знайти звичайні вироби, пакети з затяжками або з ручками. У продажу є пакети різних кольорів, тому підібрати вироби на свій смак буде не складно.

Ще один важливий плюс, яким володіють сміттєві пакети - ціна. Вартість виробів доступна широкому колу споживачів. Ціна мішків для сміття залежить від конфігурації виробу, розмірів, щільності матеріалу і цільового призначення пакетів. Найдешевший варіант - побутові пакети 30 літрів. За міцні пакети для сміття 160 л або 240 л доведеться заплатити більше.

Купити пакети для сміття онлайн в Києві

Найвигідніший спосіб придбання витратних матеріалів - покупка онлайн. Ціна сміттєвих пакетів в інтернет-магазині АкваМаркет на 25-40% нижче, ніж в роздрібних мережах. Для максимальної економії Ви можете замовити пакети для сміття онлайн з доставкою по Києву та Україні. Вартість товару в разі оптової купівлі завжди нижча. Але і роздрібні клієнти будуть приємно здивовані нашими ціновими пропозиціями. Ми пропонуємо тільки якісні, міцні і надійні сміттєві пакети для побуту, харчового, промислового виробництва або будівництва. Плануєте ремонт або переїзд? Замовте пакети високого тиску для зручного транспортування будівельного сміття або особистих речей.

Кожна картка містить детальну інформацію про товар і описує його особливості. Завжди в наявності пакети будь-якого розміру і формату, які Ви можете замовити в потрібній кількості. АкваМаркет працює по всій Україні, а значить, доставка товару здійснюється в Харків, Маріуполь, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та будь-який інший місто, де є відділення Нової Пошти.