Офісний папір - купити Канцтовари у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Офісний папір у Харкові


Офісний папір

Де замовити папір для принтера? Онлайн інтернет магазин - найзручніший спосіб зробити замовлення. На сайті АкваМаркет вибирайте кращі пропозиції по Паперу А4. Також Ви можете знайти папір формату А3, А5 різних виробників. Стандартна фасування будь-якої упаковки становить 500 аркушів. Без неї немислимий сучасний офіс і офісний світ друку.

Папір для друку відрізняється класом. Розрізняють папір класу А, В, С, також існують ще підкласи А +, В +, С +. Такий поділ здавна існує в країнах СНД, в Європі такого немає. Згаданий вище клас відразу говорить про якість і ціну паперу А4 для принтера.

Папір А4 класу С - найбільш поширена через доступної ціни і відповідає основним показникам її масовості. 75% всієї паперу А4 використовують малі офіси, банки, держустанови. Така продукція не дуже підходить для струменевого, кольорового лазерного і двосторонньої друку, хоча на це багато хто не звертають уваги.

Основні показники паперу А4, яка відноситься до класу С (її білизна по ISO від 92 94%, CIE 135-145%, непрозорість становить 90%)

Також папір класу С має різну щільність паперу від 60 до 80 грам на метр квадратний. Найпопулярніша папір А4 має щільність 75-80 г / м2. Випускається така продукція практично всіма виробниками.

Папір класу В - це середній клас для офісу, популярна з огляду на її універсальності. При ціні такого паперу А4 (приблизно на 10-15% дорожче ніж клас С), виходить набагато якісніший продукт.

Основні особливості - непрозорість (91-92%), білизна (97-98% по ISO, 152-160% по CIE), Така Папір А4 більш гладка і менш шорстка. Клас В використовують для двостороннього друку на принтері, кольорового і лазерного копіювання при великих тиражах. Вона рекомендована для архівного зберігання документів в великих офісах.

Папір класу А - дорога і малопоширена папір. Вартість такої продукції в 1,5-2 рази дорожче паперу класу С. Висока вартість паперу визначається наявністю деревини евкаліптової дерева.

Білизна від 98% по ISO і від 161% по CIE. Головне застосування паперу А4 класу А друк представницьких і важливих документів, кольорового лазерного друку, кольорового високошвидкісного копіювання та друку на будь-яких типах офісної друкованої та копіювання техніки.

Рекомендована для використання в архівах з терміном зберігання друкованих документів до 150 років.

Купити Папір А4
Замовлення і доставка паперу А4 доступна за допомогою інтернет магазину АкваМаркет. Ми доставляємо великий асортимент такої продукції формату А4 і інших розмірів за відмінною ціною. Купити папір А4 можна за готівковий розрахунок, сплативши картою, так і за безготівковим розрахунком з ПДВ.

Купити Папір А4 Київ можна день в день, оформивши онлайн замовлення на сайті АкваМаркет або зателефонувавши по телефону. Ви можете зробити замовлення однієї пачки або оформити доставку паперу ОПТом від одного ящика і більш. 1 ящик містить зазвичай 5 упаковок. Вага одного ящика від 12 до 13 кг для стандартного розміру офісного паперу. Доставка по Києву здійснюється без вихідних і свят в режимі 24/7.

Купити Папір А4 можна як в Києві, так і в передмісті Києва.Серед торгових марок і брендів паперу ви можете замовити Canon, Maestro, Clio, Berga, Xerox, IQ, Double A, Barva та інші

Розмір паперу А4
Кожна пачка паперу содердітся в основному стандартне кількість листів Папери - 500 аркушів. Розмір стандартного аркуша паперу А4 становить 297 х 210 мм. Розмір паперу А5 144 х 210 мм, розмір паперу А3 вдвічі більше розміру А4 - 297 х 420 мм.

Кольоровий папір А4
Серед іншого асортименту паперу в розділі Ви можете купити і кольорову папір різних кольорів, причому найзручніше зробити замовлення відразу міксу квітів. Кольоровий папір А4 це точно така ж папір, тільки з додаванням натурального барвника для фарбування в потрібних колір. Друк на такому папері більше привертає увагу.