Дитячі зубні пасти - купити Догляд за дітьми у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Дитячі зубні пасти у Харкові


Як відомо, профілактика - кращий спосіб «лікування» всіляких захворювань. Особливо, якщо мова йде про зуби. Саме тому гігієна порожнини рота малюка повинна стати пріоритетним завданням для молодих батьків, у яких нещодавно з'явилася дитина. Привчати дітей до регулярного чищення зубів потрібно з самого юного віку. Для цього використовують не тільки спеціальні щітки, а й особливі дитячі зубні пасти. Однак з вибором цього товару варто бути на порядок уважніше.

Як і дорослі, дитячі пасти діляться на кілька категорій - лікувально-профілактичні, гігієнічні та лікувальні. До них пред'являються особливі вимоги. Згідно з рекомендаціями, які дає знаменитий доктор Комаровський, дитяча зубна паста повинна відповідати таким критеріям:

  • Повна безпека для здоров'я малюка.
  • Хороші очищаючі і дезодоруючі властивості.
  • Приємний смак і запах, які привернуть увагу дитини.
  • Низький рівень піноутворення і однорідний склад без абразивних частинок.
  • Антибактеріальний ефект.
  • Натуральний склад, в якому немає компонентів-алергенів або шкідливих хімічних добавок.

Тим, кому потрібна якісна дитяча зубна паста, пропонуємо замовити її онлайн на сайті АкваМаркет. Ми відібрали сертифіковані і оригінальні засоби гігієни, вироблені топовими брендами, такими як Oral-B, Weleda, Aquafresh, Lacalut. Ціни нижче ніж в аптеці, якість гарантована виробником. Зубна паста Рокс дитяча обійдеться Вам зовсім недорого, а товар буде доставлений по Києву і Україні в максимально стислі терміни. Замовляючи у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що перша зубна паста неодмінно підійде Вашому малюку.

Зубна паста дитяча і її особливості

Деякі покупці вважають, що дитяча паста - це маркетинговий хід, а насправді вона нічим не відрізняється від дорослої. Але це помилкова думка, яка не має нічого спільного з дійсністю. До дитячих паст пред'являються зовсім інші вимоги, тому і відмінності є. Перше - це склад. У дитячих пастах практично немає абразивних частинок, оскільки вони не потрібні. Емаль у дитини сприйнятлива і тільки починає формуватися, вплив абразивних частинок порушить цей процес. Тому в дитячій пасті немає соди, бікарбонату соди або діоксиду титанія. Також пасти для дітей менш мінералізовані, вони м'якші за дією і підходять для чутливої ​​емалі. Також в дитячій пасті Ви не побачите відбілюючих компонентів, фториду натрію та інших концентрованих добавок. Замість цього виробники використовують щадні компоненти, які дбайливо і делікатно впливають на дитячі зуби.

Друге - це аромат і смак. Оскільки діти під час чищення зубів з'їдають якусь кількість пасти, її роблять фруктовою або ягідною на смак. У неї хороші дезодоруючі властивості, однак немає занадто концентрованого м'ятного або ментолового присмаку. В результаті, смачна зубна паста без сильного м'ятного аромату додатково стимулює дітей чистити зуби.

Третє - оформлення. Тюбики спеціально оформляють таким чином, щоб привернути увагу дитини. Тому зубна паста Сплат дитяча завжди виділяється на полиці з іншими продуктами, призначеними для дорослих.

Зубна паста для дітей: як вибрати

При нинішньому різноманітті вибору може здатися, що підібрати пасту для дитини не так вже й складно. Насправді, щоб купити хорошу зубну пасту для дітей доведеться постаратися. Важливо вивчити не тільки асортимент і особливості товару, але і знайти ідеальне рішення з урахуванням потреб конкретної дитини. Є перелік ключових параметрів, за якими вибирають дитячу зубну пасту. Частину з них ми вже навели вище. Що ще потрібно враховувати при покупці засоба гігієни:

  • Вік. Дитяча паста зростає разом з малюком. Тому підбирати її потрібно так, щоб вона відповідала віковій групі споживача. Виробники маркують кожен тюбик, відзначаючи вік малюків, для яких розроблена паста. Орієнтуйтеся на цю інформацію.
  • Індивідуальні потреби дитини. Паста повинна вирішувати конкретні завдання, тому перед покупкою варто відвідати стоматолога і провести огляд ротової порожнини. Можливо, дитині буде потрібна особлива дитяча зубна паста для лікування або профілактики захворювань ясен, зубного ряду.

У нашому магазині Ви знайдете тільки якісні та безпечні дитячі зубні пасти з приємним смаком, які підійдуть навіть для самих маленьких. Пасти без абразивних речовин, які не шкодять чутливій ​​зубній емалі. У рейтингу кращих виробників - Сплат, Аквафреш, Веледа, Рокс. Менеджери охоче проконсультують з питань вибору засобів для гігієни порожнини рота.