0

Пиво у Харкові


Сьогодні складно знайти людину, яка б не любила пиво. Цей хмільний напій завоював серця людей по всьому світу. Більшість споживачів вважає, що батьківщина пива - Німеччина. Але це не зовсім вірно, оскільки Німеччину можна назвати центром сучасного пивоваріння. А ось першими варити крафтове пиво навчилися єгиптяни. Незважаючи на те, що технології виробництва за цей час зазнали істотних змін, сам хмільний напій залишається незмінно смачним. Пиву притаманний вишуканий аромат солоду і хмелю. Завдяки м'якому смаку з пікантними нотками пиво виключно приємний у вживанні алкоголь. У продажу зараз представлені такі види пива: світле, темне, нефільтроване. Кожен варіант має свій смаковий відтінок і неповторний аромат.

Незважаючи на досить високу калорійність, помірне і нечасте вживання пива приносить організму не тільки задоволення, але і користь. Так, нефільтроване пиво в складі містить вітаміни групи В, РР. Тому напій сприяє поліпшенню метаболізму, позитивно впливає на стан нервової системи і стимулює мікроциркуляцію крові. Фільтроване крафтове пиво містить антиоксиданти, тому допомагає зберегти молодість організму. А ще пиво входить до складу численних мазей, бальзамів і інших косметичних продуктів для дбайливого догляду за шкірою.

Безумовно, користь принесе тільки якісне і оригінальне пиво. Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити пиво з доставкою, відібравши кращий асортимент продукції від провідних виробників. В онлайн-каталозі Ви знайдете найсмачніше пиво міцністю 2-8 градусів, а також безалкогольне пиво. В наявності будь-які різновиди напою: темне, світле, фільтроване, нефільтроване пиво від українських, європейських, американських виробників.

Види пива

Хмільний алкогольний напій ділиться на кілька сортів. Технологія виробництва визначає як сорт пива, так і його смакові особливості. Ось найпоширеніші рішення:

  • Лагер. Легке світле пиво, яке готують із застосуванням низової культури дріжджів. Лагер може відрізнятися по міцності і кольору, так як варять його декількома способами.
  • Ель. Більш міцний і темний сорт пива. Готують його за технологією верхового бродіння, застосовуючи високі температури.
  • Ламбік. Традиційне бельгійське пиво, приготоване з солоду, зерна і хмелю без використання дріжджів.
  • Пілснер. Група пива світлого кольору, яке готують за методикою низового шумування. Назва походить від регіону, в якому з'явився цей алкогольний напій.
  • Wheat Beer. Головна особливість цього пива - наявність у складі соложеної пшениці. Живе нефільтроване пиво блідого кольору, яке доброджує безпосередньо в пляшках.
  • Традиційний напій з Німеччини. Для варіння використовують зрілий ячмінь і хміль, наполягаючи пиво в бочках кілька місяців. Bock - це досить міцне і щільне пиво з насиченою композицією. Тому його частіше п'ють в зимовий час.

Купити пиво онлайн в Києві

На сайті АкваМаркет зручно вибирати алкогольні напої, оскільки кожна позиція має докладний опис і характеристики. Ви легко вивчите особливості пива і підберете напій, який неодмінно сподобається Вам. Звертайте увагу на такі характеристики:

  • Міцність. Характеризується процентною кількістю спирту в готовому продукті. В середньому, показник варіюється в межах 3-6%. Безалкогольне пиво містить до 0,5% спирту. Як правило, світлі сорти більш легкі, а темні міцніші. Однак і серед темного пива зустрічаються легкі напої.
  • Колір. Визначається ступенем обсмажування солоду. Чим довше обсмажують солод, тим темніше стає готовий продукт.
  • Щільність. Відповідає концентрації сухих речовин у початковому суслі. Споживачі відзначають, що щільність впливає на особливість смаку. Так, щільне пиво за рахунок консистенції здається міцнішим і тягучим.
  • Гіркота. Визначається співвідношенням хмелю і солоду. Чим вище коефіцієнт, тим більше буде відчуватися гіркота напою.

Керуючись цими підказками, Ви зможете вибрати і купити пиво з доставкою на сайті АкваМаркет онлайн. Зверніть увагу, що інтернет-магазин передбачає можливість установки фільтрів пошуку товару за певними параметрами, щоб Вам не довелося переглядати весь асортимент пива. Наш сайт також надає можливість замовити пиво оптом в будь-якій тарі: скло, пластикові пляшки, банки. А ціна високоякісного оригінального пива в нашому магазині стане для Вас приємним сюрпризом.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (1)

Сортування: За замовчуванням
Stella Artois, упаковка 20 шт * 500 мл, пиво, безалкогольне
Артикул: 10958
alt
Поштучно