Помпа для води - купити Обладнання для води 18.9л у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Помпа для води у Харкові


Помпа - зручний механізм для подачі води

Той факт, що водопровідна вода, яка подається в наші квартири, не відповідає всім санітарним нормам, давно вже ні для кого не є новиною. Тому все більше людей вважають за краще встановлювати стаціонарні фільтруючі системи або просто замовляти доставку чистої питної води додому в бутлях по 19л. "Добувати" воду з ємності такого великого обсягу незручно, тому була сконструйована водяна помпа на бутель.

Помпа - це насадка із пластику, що є своєрідним насосом, який качає воду при натисканні на нього. Вона має простий принцип роботи, а її робочий механізм влаштований таким чином, що може інтенсивно працювати тривалий час. Для виготовлення помпи використовуються тільки безпечні матеріали, які не зможуть завдати шкоди здоров'ю людини і вплинути на якість рідини.

Інтернет-магазин aquamarket.ua пропонує купити оптом помпи для перекачування води, ціна - доступна, доставка організована в міста Київ, Одеса, Харків, Маріуполь, Дніпро (Дніпропетровськ) та інші населені пункти України.

Якими бувають помпи для перекачування води?

Помпи, представлені в продажу, розрізняються своєю конструкцією, способом подачі рідини, вартістю, але всі виконують одну і ту ж функцію - примусову подачу води з бутлів різної ємності. Найпопулярнішими є такі види конструкцій, які встановлюються на бутель з водою:

механічні - рідина подається з ємності за допомогою ручного насоса. Такий пристрій має найпростішу конструкцію, але незважаючи на це, є надійним, зручним і функціональним. Цей насос влаштований так - гофрований циліндр, виготовлений з м'якого поліетилену, що має 2 клапани і пружину, встановлюється під верхній ковпак. При натисканні на кнопку відбувається здавлювання м'якого циліндра, повітря створює надлишковий тиск і рідина витікає;

електричні (автоматичні) - рідина також викачується після того, як буде натиснута кнопка, але весь процес виконується за умови використання батарейок або вбудованого акумулятора. Її вартість вища, ніж у попередньої моделі.

На сайті aquamarket.ua представлені різні моделі механічних і автоматичних помп, тому ви з легкістю підберете для себе потрібний варіант. Наш консультант підкаже вам, яку модель краще вибрати для дому, а яку - для офісу або місця громадського користування. Крім широко поширених механічних моделей, у нас можна купити помпи з сенсорним управлінням, з подвійним мотором і системою захисту від дітей. Водяні аксесуари представлені в різній кольоровій гамі.

Питна вода і аксесуари до них з доставкою по Україні

Купити помпу на бутель 19 літрів (для бутильованої води), різної конструкції і підходящої ціни зручно в Києві, Дніпрі (Дніпропетровську), Харкові, Одесі та інших містах України з доставкою за допомогою транспортної компанії. Для того, щоб в подальшому не мати проблем з купленим пристроєм, купуйте помпи в спеціалізованих магазинах, таких як АкваМаркет. У нас представлені помпи, виготовлені в Україні, Туреччині, Китаї та інших країнах. Ми працюємо з надійними виробниками, які надають сертифікати якості на свою продукцію, тому ми впевнені в їх надійності та довговічності.

У нашому магазині можна замовляти потрібний товар оптом. Ми без проблем доставимо його в будь-який населений пункт України.