Калькулятори - купити Канцтовари у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

Калькулятори у Харкові


Калькулятор - незамінна річ для людини, діяльність якої пов'язана з цифрами. Калькулятори можна побачити в рюкзаку школяра, на столі бухгалтера або в кабінеті інженера. Цей невигадливий інструмент багато в чому полегшив працю офісних працівників, фінансистів, бізнесменів. Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити з доставкою калькулятори відомих світових виробників. В онлайн-каталозі Ви легко ознайомитеся з технічними характеристиками кожної моделі, порівняєте параметри і підберете потрібний варіант. Гарантована якість, широкий асортимент, швидка доставка в Київ і регіони.

Калькулятор. Види та особливості

На перший погляд, здається, що калькулятори ідентичні. Але це не так. Вони мають різний функціонал і експлуатаційні особливості. Щоб укомплектувати школу, офіс, магазин або бухгалтерське агентство слід уважно вивчити асортимент. На сайті АкваМаркет є безліч рішень. Як вони відрізняються один від одного? В першу чергу, за розмірами. Є компактні кишенькові пристрої та настільні повнорозмірні калькулятори. Також можна підібрати калькулятор з певними функціями. Виробники створюють рішення, які є оптимальними для використання в тих чи інших умовах. На АкваМаркет Ви знайдете калькулятор:

 • Дробей. Дозволяє оперувати дробами для вирішення рівнянь.
 • Інженерний. Використовується для розрахунків різного ступеня складності. Підтримує статистичні, тригонометричні розрахунки, має широкий функціонал.
 • Бухгалтерський. Завдяки розмірам зручний для касирів і фінансистів, дозволяє швидко вводити великі суми.
 • Програмований. Так звані розумні калькулятори з можливістю індивідуального програмування опцій. Вузькоспеціалізовані пристрої, які можна підключати до комп'ютера.
 • Простий. Виконує стандартні арифметичні операції: додавання, множення, витяг квадратного кореня, розрахунок відсотків.
 • Графічний. Має невеликий екран для виведення малюнків або графіків.

Від типу пристрою буде залежати його вартість. Чим ширше функціональні можливості калькулятора, тим дорожче він обійдеться.

Як вибрати калькулятор

Щоб підібрати хороший товар, важливо уважно вивчити його особливості і функціонал. В іншому випадку покупка обернеться розчаруванням, оскільки калькулятор не виконуватиме необхідних функцій. Вибираючи виріб, звертайте увагу на такі характеристики:

 • Живлення. Тривалість роботи пристрою залежить від автономності. За типом живлення калькулятори діляться на два види. Перші працюють на звичайних батарейках. Це трохи збільшує вагу і розміри калькулятора, проте забезпечує тривалу автономність. Також за типом живлення калькулятори можуть бути на сонячних батареях. Вони компактні, зручні і не вимагають покупки елементів живлення. Єдиний мінус такого калькулятора - він погано працює при слабкому освітленні. Тому в продажу є комбіновані вироби, які поєднують в собі як сонячне, так і звичайне джерело живлення. Це значно спрощує застосування пристрою.
 • Розрядність. Показує кількість цифр, які виводяться на дисплей. Найбільш затребувані на ринку калькулятори з 8, 10, 12 цифрами. Підбирають розрядність з урахуванням діяльності користувача. Наприклад, якщо при роботі потрібно розраховувати великі суми, краще купити настільний бухгалтерський калькулятор з 12 цифрами. Однак пам'ятайте, що чим вище розрядність, тим вище вартість пристрою.
 • Розміри. Якщо пристрій доведеться носити з собою, краще купити кишеньковий калькулятор. А для використання вдома, в школі або в офісі відмінно підійдуть стандартні настільні моделі. Вони відрізняються за розмірами, щоб кожен покупець зміг підібрати пристрій з оптимальними параметрами.
 • Тип кнопок. Прозорі, з підсвічуванням, глянцеві або матові. Вибір нереально широкий. При виборі типу кнопок враховуйте інтенсивність експлуатації пристрою. Написані на кнопках символи можуть швидко стиратися при підрахунках. А ось калькулятори з кнопками, в яких цифри відлиті безпосередньо в матеріалі, прослужать набагато довше.
 • Дизайн. Тут все індивідуально. Моделі для школярів часто оформляють в яскравому дизайні, прикрашають принтами або малюнками. А ось бізнес-рішення відрізняються класичним і лаконічним оформленням. Можна знайти калькулятори Ситізен або Діамант сині, червоні, жовті помаранчеві. На експлуатаційні особливості дизайн не робить ніякого впливу.

АкваМаркет - це всеосяжний вибір калькуляторів від провідних виробників. Заглянувши в онлайн-каталог, Ви знайдете будь-які види пристроїв, включаючи рішення для спеціалізованого використання. В наявності класичні і розумні калькулятори Діамант, Ситізен, купити які можна з доставкою в будь-яку точку країни. Зверніть увагу, що для оптових замовників діють знижки.