С-5 формат (229 х 162 мм) - купити Поштові конверти у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

С-5 формат (229 х 162 мм) у Харкові


В цьому розділі каталогу магазину АкваМаркет представлені стандартні паперові конверти С5. Ви можете купити конверти А5 оптом і в роздріб, оформивши замовлення через корзину. Також приймаємо заявки по телефону. Розмір конверта С5 162х229 мм. Він зручний для пересилки буклетів, реклами, листів, поліграфії. Конверт формату А5 вміщує в себе документи на папері формату А5 або складений вдвічі лист А4. Наш інтернет-магазин пропонує купити в Києві конверти С5 порожні і з готовою розміткою для внесення інформації про адресата. Також є конверт С5 з віконцем, через яке видно частину інформації з листа всередині. Купити конверти С5 зручно для нанесення логотипу за допомогою сучасних способів друку. Тоді поштовий конверт а5 стане ефективним рекламним продуктом для підвищення впізнаваності бренду, компанії.

Купити конверт С5 в Україні недорого

Наша компанія пропонує конверти А5 безпосередньо від виробників, тому наша ціна нижче, ніж в роздрібних мережах або на пошті. Ви можете зробити будь-яке замовлення: від однієї упаковки до оптової партії. Кожен конверт С5 точно відповідає розмірам формату. Наша продукція це:

  • міцний папір з рівномірним забарвленням зовнішньої та внутрішньої сторони виробу.
  • конверт С5 будь-якого кольору: білий, чорний, коричневий.
  • різні типи заклеювання: силіконова стрічка (стрип), водорозчинний або змочується клей (декстрин).
  • упаковки від 100 штук.
  • форма клапана трикутна, пряма.
  • краща ціна на конверти С5.
  • доставка конвертиків в будь-яке місто країни.

Також в асортименті є конверти dl 110х220 мм для весільних запрошень. Замовляйте конверти С5 на сайті Aquamarket.ua оптом і отримуйте знижки.