С-6 формат (162 х 114 мм) - купити Поштові конверти у Харкові, доставка води у Харкові - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.

С-6 формат (162 х 114 мм) у Харкові


Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити конверт С6 в Києві. Формат с6 вважається найменшим зі стандартних розмірів. Поштові конверти С6 114 × 162 мм вміщують аркуш паперу А4, складений учетверо. Традиційно такі конверти використовують для ділового листування, зберігання фотографій, документів. У нашому магазині ви можете купити конверти С6 білі або коричневі, з трикутним або прямим клейким клапаном, вироби з крафт-паперу. В наявності конверти С6 з вікном, з підписом «Кому-Від кого».

Конверти для фотографій С6 рівномірно пофарбовані в білий, чорний, жовтий або інший колір з зовнішньої і внутрішньої сторони. Папір міцний і зносостійкий, віконце з ПВХ-матеріалу витримує численні згинання. Продаж конвертів на сайті здійснюється як в роздріб, так і оптом. Чому варто купувати конверти на сайті aquamarket.ua:

  • Точний розмір. Поштовий конверт С6 для фото і файлів 114 × 162 мм без похибок і дефектів.
  • Різноманітність дизайну. Конверти для листів, листівок, повідомлень, квитанцій, візиток і інших дрібноформатного вкладень. Конверти С6 чорні, білі під друк і рекламну розсилку. Товар з адресною сіткою, віконцем, різними варіантами клейового шару.
  • Низька ціна на конверти С6.
  • Упаковки по 100, 500, 1000 шт.
  • Доставка по Україні.

Замовляйте конверти та інші канцтовари онлайн, щоб економити свій час.