Доставка Води та Продуктів в Офіс та Додому - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!
delivery delivery

Понеділок - П'ятниця

Безкоштовно
Якщо у Вашому замовленні немає питної води 19 літрів, але сума замовлення складає
більше 550 грн
Безкоштовно
Якщо у Вашому замовленні є питна вода 19 літрів в кількості
від 1 бут
Всього 69.00 грн
Якщо у Вашому замовленні немає питної води 19 літрів і сума замовлення складає
менше 550 грн

Отримайте консультацію по телефону 7 днів на тиждень з 07.00 до 22.00. Отримуйте замовлення 7 днів на тиждень (за умови не введеня додаткової комендантської години).

Реєструйтеся на нашому сайті та оформлюйте замовлення в режимі онлайн

Наш Кол-Центр в реаліях воєнного положення працює з 07.00 до 22.00 щодня.

Встановлюйте мобільний додаток АкваМаркет і оформлюйте замовлення через Ваш телефон

Замовте послугу «Зворотній дзвінок» на нашому сайті, і ми Вам зателефонуємо

money

Готівковий розрахунок
при доставці кур'єру

credit card

Оплата картою
на сайті

bill

Безготівковий розрахунок
з ПДВ для ТОВ та ФОП

• Кур'єр виконує доставку Вашого замовлення до дверей квартири або офісу на будь-який поверх, якщо в будинку працює ліфт.
• У будинках або офісах, де немає ліфта, Кур'єр здійснює доставку замовлення до дверей шостого поверху включно. Якщо поламався ліфт, компанія може стягувати додаткову плату за підйом на поверх з розрахунку 1 грн за 1 кг ваги за кожен поверх вище 6-го.
• Доставка габаритних замовлень проводиться також до дверей квартири або офісу і не вимагає окремої доплати.
Будь ласка, перевіряйте товари з Вашого замовлення в присутності кур'єра, в разі якщо якийсь з товарів Вам не підійде - його можна буде повернути кур'єру згідно закону про права споживача, крім підакцизних товарів належної якості. У момент відмови від товарів необхідно звернутися в колл-центр для фіксації переліку товарів, які повертаєте.
• Під час доставки Кур'єр повинен надати товарний чек з переліком товарів і сумою замовлення, а при безготівковій оплаті - пакет документів.
Також важливо пам'ятати, що:
• Доставка товару проводиться в інтервалах часових рамок зміни доставки, однак може бути запропонована на 1 годину раніше початку зміни або на 1 годину з запізненням, якщо Кур'єр затримується по маршруту в іншого Клієнта (заздалегідь приносимо вибачення за такі запізнення, особливо в вечірній період)
• Доставка в квартирі або в офісі до підсобних приміщень не входить в обов'язки Кур'єра.

Ми доставляємо товари в будь-яке відділення Нової Пошти на території України, крім тимчасово окупованих областей. Для того, щоб замовити таку доставку, натисніть у верхньому меню іконку Нова Пошта і Ви будете перенаправлені на сторінку з товарами, які доступні для відправки Новою Поштою (в основному це аналогічний перелік товарів доступний в м. Київ, крім продуктів харчування з коротким терміном реалізації і заморозки).

Перед відправкою товарів, замовлення необхідно оплатити банківською картою на сайті. Доставку замовлення Ви оплачуєте в момент отримання товару у відділенні Нової Пошти, яке Ви самі оберете.

Безкоштовно, якщо:
• У замовленні є вода з категорії 18,9 л (мінімум 1 бутель)
• Сума Вашого замовлення більше 550 грн

Платна - 69.00 грн, якщо:
• Сума Вашого замовлення менше 550 грн і в замовленні немає води з категорії 18,9 л

• Готівкою кур'єру під час отримання товару на підставі товарного чека.
• Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб), згідно виставленого рахунку.
• Оплата карткою на сайті або в мобільному додатку в момент оформлення замовлення
• При оплаті карткою - НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ! З карти буде списана сума рівна сумі узгодженого з Вами замовлення в товарному чеку.
• Якщо якийсь з товарів у Вашому замовленні не буде доставлений або буде доставлений неналежної якості, то залишок грошових коштів (різниця між початковим замовленням і фактично отриманим) буде розблокована банком і повернута на Вашу карту протягом декількох банківських днів (до 5 днів) або ж буде доступна на Вашому балансі в компанії і може бути використана при наступному замовленні.
Під час доставки Ви можете повернути будь-який товар кур'єру, крім перерахованих нижче.
Не підлягають поверненню або обміну товари належної якості:
• алкоголь, згідно Правил торгівлі алкогольними напоями
• предмети санітарної гігієни, натільна білизна та інші товари, передбачені постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994.http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1023-12
Замовлення товарів можна оформити цілодобово на сайті aquamarket.ua, в мобільному додатку АкваМаркет або ж зателефонувавши до контакт-центру АкваМаркет на короткий мобільний 8877 (безкоштовний колбек з мобільного)
Також ми можемо з Вами зв'язатися, якщо Ви заповните форму зворотного дзвінка (знайти її можна в верхній шапці меню сайту)
• Всі замовлені товари складаються в картонні коробки або нові поліетиленові пакети (ми не беремо оплату за пакети - вони надаються для Вас безкоштовно)
• Охолоджені продукти, поміщаються в термобокси для підтримки оптимальної температури.
• Побутова хімія упаковується в окремий пакет або коробку
Служба доставки залишає за собою право перенесення замовлення в разі:
• Неможливості його доставки (коли не можна під'їхати на автомобілі ближче ніж 100 метрів, колапс на автодорогах, перекриття доріг).
• Якщо ми не зможемо зв'язатися з Вами або ніхто не відкриває двері квартири або будинку
• Ви самостійно можете скасувати або перенести замовлення, зателефонувавши в контакт-центр АкваМаркет 8877 (колбек) або залишивши коментар на сайті в розділі зворотного зв'язку

Ми не продаємо алкоголь неповнолітнім. Кур'єр зобов'язаний і в праві запросити документ, який підтверджує вік одержувача товару, і відмовити у передачі продукції, якщо вік одержувача менше 18 років.

Приємних покупок з АкваМаркет!