Українська Народна Премія - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!

Українська Народна Премія


Тема якості продукції в цілому, оцінка сервісу чи рейтинг компаній все більше цікавить українців. Саме для цих цілей була створена Українська національна премія, яка протягом шести років називає кращих в різних сферах обслуговування. Головна мета проекту - відзначити найкращі товари і послуги на українському ринку. Суворе журі складається з безпосередніх споживачів даних послуг, адже тільки покупці і Клієнти здатні дати справедливу незалежну оцінку якості роботи різноманітних сервісів.

Компанія АкваМаркет - переможець Української національної премії 2019 категорії «Доставка води». Ми щиро вдячні за таку високу оцінку нашої роботи. Народне визнання для нас є найкращим підтвердженням лідерської позиції, а також мотивацією для подальшого розвитку.

Як працює найкраща служба доставки в Києві і передмісті

Ми постійно вдосконалюємо свій сервіс, щоб Клієнти залишалися задоволені співпрацею з АкваМаркет. Наша мета - задовольнити потреби споживачів у якісній питній воді та сучасному сервісі. Коли людина приймає рішення замовити доставку води в Луцьку або Чернігові, вона обов'язково заглядає в рейтинг компаній з доставки води. Адже Клієнтів цікавить не тільки якість товару, а й авторитет компанії. Ряд ключових особливостей допоміг нашій компанії стати заслуженим переможцем Української народної премії в категорії «Краща служба доставки бутильованої води». Сервіс АкваМаркет вигідно відрізняється від компаній-конкурентів. Ось наші особливості:

 • Натуральний смак. У рейтингу доставки води ми займаємо лідируючу позицію завдяки високим органолептичним властивостям пропонованої продукції. У нас найбільший асортимент питних артезіанських вод об’ємом 19 л.
 • Природний склад питної води. Доставка води в Київ, Харків, Одесу здійснюється в якісних полікарбонатних бутлях, які пройшли попереднє очищення та дезінфекцію. Ємності не змінюють смакові якості рідини, не змінюють її хімічний склад. У результаті Клієнти, які замовили доставку води, отримують чисту питну воду, добуту в екологічно чистих регіонах. Вона відрізняється збалансованим складом мінеральних речовин та мікроелементів.
 • Цілодобова доставка без вихідних і свят. Нам вдалося обійти інших учасників рейтингу доставки води в Києві, оскільки ми постійно вдосконалюємо роботу сервісу. З огляду на високий темп життя в столиці, служба доставки води в Києві працює цілодобово. Привозимо питну воду додому і в офіс 7 днів на тиждень у зручний для Клієнтів час. Цілодобова доставка в Києві і передмісті дозволяє компаніям, організаціям і приватним Клієнтам швидко вирішити проблему постачання чистої питної води додому або в офісне приміщення.
 • Доступні ціни. Вартість товару в нашому інтернет-магазині істотно нижча завдяки прямим партнерським відносинам з компаніями-виробниками. Для постійних Клієнтів, оптових замовників діють знижки, що дозволяють замовляти питну воду максимально вигідно.
 • Додаткові можливості. АкваМаркет - це не тільки доставка бутильованої води в Київ, Житомирі, Білій Церкві. Наш сервіс надає Клієнтам широкі можливості придбання якісних продуктів харчування, господарських товарів, побутової хімії. У рейтингу доставки води в Києві ми займаємо перше місце, оскільки також пропонуємо споживачам якісне обладнання та аксесуари: кулери, диспенсери, бутлі, підставки. АкваМаркет – універсальний онлайн супермаркет, в асортименті якого є все необхідне для дому та офісу.

Як бачите, АкваМаркет - заслужений переможець Української національної премії 2019. Маса переваг і злагоджена робота колективу дозволяють нашій компанії зробити життя Клієнтів комфортнішим.

Якісний сервіс і турбота про Клієнтів

Близько 30 000 споживачів вибрали доставку питної води від компанії АкваМаркет. Але це не означає, що ми зупиняємося і відпочиваємо на лаврах. Українська національна премія 2019 для нас - заслужена нагорода, що підкреслює лідерство в рейтингу компаній з доставки води. Але жоден рейтинг доставки води не стимулює нас так сильно, як це роблять наші Клієнти. Ми хочемо ставати кращими, вдосконалювати роботу сервісу, щоб робити Ваше життя комфортним і легким. АкваМаркет - це не низка безликих продавців, а згуртований колектив фахівців, які уважно ставляться до кожного покупця. Що ми робимо для Вас:

 • Контролюємо виконання кожного замовлення.
 • Дотримуємося найвищих стандартів.
 • Працюємо цілодобово без вихідних і свят, щоб забезпечити своєчасне постачання питної бутильованої води додому або в офіс.
 • Покращуємо логістику, стежимо за пробками, тому озвучуємо точний час доставки.
 • Постійно покращуємо роботу сервісу.
 • Тримаємо ціни на конкурентному рівні.
 • Дбаємо про те, щоб Вам було комфортно.

Індивідуальний підхід і чуйне розуміння потреб Клієнтів дозволило нам очолити рейтинг доставки води в Києві. Ми щиро вдячні кожному, хто обирає АкваМаркет. Ви - наш головний стимул ставати кращими кожного дня.