День пам'яті і примирення - АкваМаркет
0

День пам'яті і примирення


Шановні Клієнти!

8 травня у багатьох країнах світу відзначається особливе свято – День пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між її учасниками. 9 Травня - День Перемоги над фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні. 

Друга світова війна забрала за різними даними близько 70 міліонів людей, 10% з яких припадає на Україну. На жаль, з роками залишилися в живих лише одиниці тих героїв, які брали участь у найкривавішій війні планети. Але у наших містах та селах є братські могили, до яких Ви можете завжди прийти, низько поклонитися і подякувати за те, що ми є.

У звязку з карантином, урочисті заходи скасовані, але ми можемо вшанувати полеглих героїв вдома, згадавши своїх дідів та прадідів, або віднести квіти до братської могили трохи згодом.

Не забуваймо своїх героїв, які були в кожній родині! Низький їм уклін і вічна пам'ять… Ніколи знову…

У зв'язку з пам'ятними датами нас чекають державні вихідні. Звертаємо Вашу увагу, що наш колл-центр, як завжди, працює 24/7 - замовляйте необхідні товари в зручний для себе час. 

З незначними змінами у графіку доставки на святкові дні Ви можете ознайомитися в розділі "Доставка та оплата", попередньо обравши свій населений пункт у верхньому лівому меню.

Приємних покупок разом з АкваМаркет!