Лікувальна вода Єсентуки - АкваМаркет
0

Лікувальна вода Єсентуки


Мінеральна вода «Єсентуки» відома своїми лікувальними властивостями протягом двох століть. Вона видобувається на півночі Кавказу, але широко відома в усій Європі. Лікувально-столова мінералка «Єсентуки» в наших магазинах найчастіше представлена ​​в двох видах: №17 і №4.

Єсентуки №4 відноситься до вод із середнім рівнем мінералізації (7-10 г/л) і застосовується для збільшення вироблення головного компоненту шлункового соку - соляної кислоти. Для посилення цих її властивостей лікарі рекомендують вживати мінеральну воду за 15-20 хвилин до їжі, але обов'язково кімнатної температури. Якщо ж рівень кислотності навпаки високий, то Єсентуки №4 необхідно вживати за півтори години до їжі і в нагрітому до 40°С вигляді. Пити воду рекомендується 3-4 рази на день, починаючи з 100 мл і збільшуючи до 250 мл. Курс лікування зазвичай становить 21-40 днів, з перервою на 6 місяців.

Єсентуки №4 також приписують для лікування гастритів, порушень функції жовчовідтоку, вироблення інсуліну, при захворюваннях підшлункової залози, для зняття спазмів шлунка, нормалізації роботи кишечника, при запорах.

Єсентуки №17 має високий рівень мінералізації - 10-14 г/л. Вона приписується для лікування гастритів із зниженою кислотністю. Вживати необхідно за 20 хвилин до їжі в теплому вигляді. Крім того, дана вода популярна при синдромі подразненого кишечника. Єсентуки №17 містить набір унікальних компонентів, які допомагають активувати мікрофлору кишечника: феноли, нафтени, гуміни, бітуми, іони кальцію і магнію, сульфатні іони. При підвищеній кислотності воду рекомендується вживати за 90 хвилин до їжі, а при зниженій - за 15 хвилин.

В асортименті АкваМаркет представлена ​​мінеральна вода «Єсентуки» різних обсягів, щоб Ви могли підібрати для себе оптимальний варіант перед оптовою купівлею для курсу лікування. Але пам'ятайте: спочатку обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем!