Вітання з Новим роком! - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!

Вітання з Новим роком!


Шановні Клієнти та Партнери!

Ось і добігають останні дні цього року. Час підбивати підсумки, дякувати, пробачати та будувати нові плани. Адже скільки б років нам не було, який би статус у соціумі ми не займали – Новий рік усі чекають із особливим хвилюванням. У ньому є якась магія, яка обіцяє нові можливості.

Компанія АкваМаркет щиро вітає Вас з прийдешнім 2022 роком! Бажаємо Вам, щоб наступний рік Тигра став роком здійснених бажань, втілених надій та яскравих вражень! Нехай чарівні відчуття супроводжують Вас увесь рік, а гарне свято принесе незабутні зміни, які зроблять життя багатшим і насиченішим. Нехай не лякають круті життєві віражі - вони всі будуть вести до успіху! Загадуйте під бій курантів бажання і вірте - воно обов'язково здійсниться!

Нагадуємо, наш коллцентр, як завжди, працює без вихідних. Замовляйте необхідні продукти в будь-який зручний для Вас час, а ми намагатимемося все доставити в максимально стислий термін. Графік доставки заздалегідь уточнюйте в розділі «Доставка та оплата», попередньо обравши свій населений пункт у верхньому лівому меню.