Великдень 2022 - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!

Великдень 2022


Шановні Клієнти та Партнери,

Наближається одне з найбільших християнських свят, яке символізує світле воскресіння Ісуса Христа – Великдень, або Воскресіння Господнє.

Кожен рік віряни з нетерпінням чекають сходження Благодатного Вогню, адже це означатиме, що життя продовжується, що добро перемогло зло.

Великдень 2022 року, вперше за 80 років, пройде в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України рівно за 2 місяці до цього світлого Свята. У зв’язку з цим багато українців не зможуть відвідати храми через високу небезпеку обстрілів. Закликаємо Вас дотримуватися комендантської години та рекомендацій місцевої влади, щоб зберегти життя! Звертаємо Вашу увагу, що в період воєнного стану святковим буде тільки перший день Великодня, 24 квітня. Понеділок - робочий день.

Щиро віримо і молимося, що зовсім скоро війна закінчиться великою Перемогою України над агресором, що наші захисники повернуться живими та здоровими до своїх домівок!

Мирного неба усім нам! Все буде Україна!

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

Звертаємо Вашу увагу, що доставки 24 квітня (неділя) не буде.