Різдво Христове - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!

Різдво Христове


Шановні Клієнти та Партнери!

Зовсім скоро ми будемо відзначати одне з найважливіших релігійних свят року — Різдво Христове. І оскільки цьогоріч (з 1 вересня) Православна церква України перейшла на новий календар церковних свят відзначати його ми будемо разом з усім світом — 25 грудня! 

То в чому ж різниця між святкуванням Різдва 7 січня та 25 грудня?

Фактично, усі християни святкують Різдво 25 грудня, але час настання цієї дати різний залежно від календаря. За Григоріанським календарем це 25 грудня, а за юліанським — 7 січня. Святкування Різдва за юліанським календарем до вересня 2023 року зберігалося і в нашій країні.

У Біблії не вказано точно, коли народився Ісус Христос. У 45 році до н.е. Юлій Цезар впровадив Юліанський календар, згідно з яким Різдво почали святкувати 25 грудня.

Проблема виникла через те, що Земля робить оберт навколо Сонця повільніше, ніж думали давні римляни, тому юліанський календар відставав. Папа Римський Григорій XIII виправив ситуацію, реформуючи календар, зробивши деякі роки невисокосними та "перестрибнувши" 10 днів. Так з’явився григоріанський календар.

Переходом на новий календар ми не змінимо релігійні звичаї православної церкви або не будемо автоматично зараховуватися до іншої конфесії. Традиції для нас залишатимуться такими самими. Але головне: кожен сам робить свій вибір.

На Різво ми традиційно збираємося в теплому родинному колі, ділимося теплом, обіймами, спогадами. Війна навчила нас цінувати життя й берегти його, турбуватися про рідних і близьких, підтримувати одне одного та щиро радіти кожному дню, що дарує нам Господь Бог та ЗСУ.

Тому наш обов’язок – не зупинятися, робити все можливе, щоб бути не лише щасливими та здоровими, але й максимально корисними для наших Захисників.

Щиро бажаємо Вам смачної куті, гучної коляди та віри у власні сили. Здоров’я міцного, добра, достатку, гармонії і, звичайно, Перемоги! Нехай ваші серця будуть відкритими для добра й любові! 

Христос рождається! Славімо Його!