Привітання з Новим роком 2024 року - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!

Привітання з Новим роком 2024 року


Шановні Клієнти та Партнери,

добігає кінця ще один напрочуд складний календарний рік у нашому житті. Війна, на жаль, триває, тому ми маємо бути згуртованими, сильними та незламними. Адже тільки разом ми зможемо вистояти і все подолати.

Сьогодні українці розкидані по всьому світу, але де б хто не був, бажання у нас усіх одне – ПЕРЕМОГА! Нехай прийдешній Новий 2024 рік здійснить нашу спільну мрію і стане переможним!

Згідно китайського календаря, 2024 рік пройде під покровительством Зеленого Дерев'яного Дракона. Дракони асоціюються з мудрістю і знаннями, силою і владою, багатством і процвітанням, тому прийдешній рік має стати роком нових процвітаючих амбіцій. 

Щиро бажаємо усім добра, миру, віри у світле майбутнє, достатку й тепла у кожну домівку, міцного здоров’я та обіймів рідних людей! Віримо, що заповітні слова «Ми перемогли!» обов’язково пролунають у прийдешньому році, а наша ненька-Україна відбудується та розквітне!

Низький уклін нашим Захисникам та Захисницям, які боронять нашу Батьківщину!

Вічна пам'ять Героям, які поклали своє життя за майбутнє України!

Слава Україні! Героям Слава!