Sibolle Alpine Вода із Альп, 18,9 л, бутель з нержавіючої сталі - купити Вода 19 л у Харкові, доставка води АкваМаркет
0
Артикул: 22281 4,3

Sibolle Alpine Вода із Альп, 18,9 л, бутель з нержавіючої сталі

50000 грн

Вода Sibolle Alpine (Сіболль Альпін)

Вода Sibolle Alpine (Сіболл Алпін) - це одна з кращих у світі альпійських джерельних вод, збагачена природним киснем, в якій міститься збалансований склад мінеральних речовин. Це дозволяє забезпечити людський організм необхідними макро- і мікроелементами.

Вода з Альп Sibolle Alpine видобувається на території водоохоронної зони на позначці 2277 м над рівнем моря.

Особливості води Sibolle Alpine:

Розлив води відбувається безпосередньо в горах з джерела Сайзенштайн міста Вільдальпен без додаткового очищення, тільки фільтрація через природний гірський фільтр. При цьому вода зберігає свій свіжий і м'який смак, природний склад і структуру.

  • альпійська джерельна вода;
  • процес розливу ретельно контролюється;
  • не проходить додаткову обробку.

Вода Sibolle Alpine (Сіболл Альпін) проходить процес самофільтраціі через альпійські гірські породи, які знаходяться в австрійському національному заповідному регіону Хохшваб. Вода розливається в бутель з нержавіючої сталі, оброблений для питної води і сумісний з кулерами. Завдяки цьому зберігає свої природні властивості тривалий час.

Вода з Альп - Sibolle Alpine розливається в бутель з нержавіючої сталі, оброблену для питної води, а також сумісну з кулерами і помпами, які використовуються для вживання стандартних полікарбонатних 19л бутлів. Нержавіючі бутлі відполіровані до блиску і транспортуються в спеціальних дерев'яних ящиках.

Просимо звернути Вашу увагу: у випадку механічного пошкодження тари з вини покупця, при поверненні тари буде стягуватися вартість ремонту в розмірі від 1140 грн. (в залежності від рівня пошкоджень). Просимо бути уважними під час прийому тари. Також просимо враховувати, що компанія-виробник в санітарних цілях не використовує бутлі зі сторонніми запахами. У зв'язку з цим, ми не зможемо прийняти назад такі бутлі.

* Вказана ціна дійсна при загальному замовленні від двох і більше бутлів води в тарі 18,9 літрів.
* При замовленні одного бутля води в тарі 18,9 літрів ціна 520,00 грн.
Кіл-cть Ціна Економія
Від 1 шт 52000 грн/шт ---
Від 2 шт 50000 грн/шт Від 2000 грн/шт
Від 6 шт 46000 грн/шт Від 6000 грн/шт

Вода Sibolle Alpine (Сіболл Альпін) проходить процес самофільтраціі через альпійські гірські породи, які знаходяться в австрійському національному заповідному регіону Хохшваб. Вода розливається в бутель з нержавіючої сталі, оброблений для питної води і сумісний з кулерами. Завдяки цьому зберігає свої природні властивості тривалий час.

Вода з Альп - Sibolle Alpine розливається в бутель з нержавіючої сталі, оброблену для питної води, а також сумісну з кулерами і помпами, які використовуються для вживання стандартних полікарбонатних 19л бутлів. Нержавіючі бутлі відполіровані до блиску і транспортуються в спеціальних дерев'яних ящиках.

Ми рекомендуємо зберігати і користуватися водою також з використанням даних ящиків, щоб не пошкодити бутель.

Просимо звернути Вашу увагу: у разі механічного пошкодження тари з вини покупця, при поверненні тари буде стягуватися вартість ремонту в розмірі від 1140 грн. (В залежності від ступеня пошкоджень). Просимо бути уважними при прийомі тари. Також просимо враховувати, що в санітарних цілях виробник не використовує повторно бутлі з сторонніми запахами. У зв'язку з цим, ми не зможемо прийняти тару в такому стані.

Оплата товару
Оплата картою на сайті або в мобільному додатку в момент оформлення замовлення. Безготівковий розрахунок згідно виставленого рахунку (тільки для юридичних осіб). Готівкою кур'єру під час отримання товару на підставі товарного чека.
Доставка товару
Доставка Нова Пошта Доставка Курьером
Рекомендовані продукти
Артикул: 8423
Артикул: 3700
Артикул: 3699
Артикул: 3584
Артикул: 3698
Артикул: 6593
Артикул: 6590
Артикул: 6591