Сервіс - АкваМаркет
УВАГА!
Шановні Клієнти у зв'зку з посиленням бойових дій у Харкові і Харківській області, наша компанія вимушена призупини доставку.
Як тільки, бойові дії вщухнуть і ми зможемо безпечно доставляти для Вас товари, доставка буде відновлена.
Бережіть себе! Разом до перемоги!

Сервісний центр

 • діагностика кулера
 • ремонт кулера
 • санітарна обробка кулера
 • заміна старих запчастин на нові
 • продаж комплектуючих до кулера
 • продаж товарів по догляду за обладнанням
 • оренда кулера
 • виїзд майстра (По Києву)
 • транспортні послуги
  (Перевезення обладнання в сервісний центр і назад до Вас)
Повна санітарна обробка та ремонт кулера здійснюється в період до 5 днів. На час перебування Вашого обладнання в сервісному центрі ми надамо Вам орендний кулер з такими ж характеристиками.
Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Режим роботи: ПН-ПТ: з 09:00 до 18:00
СБ-НД: з 10:00 до 15:00
Читати про санітарну
обробку обладнання

Навіщо потрібна санітарна обробка кулера

По-перше, в кулері з часом накопичується невелика кількість осаду від води. У процесі експлуатації кулера мінеральні солі, які містяться в питній воді, осідають на нагрівальних елементах кулера, утворюючи всім відомий накип, який не тільки перешкоджає нормальному нагріванню води, а й нерідко утворює осад або плівку в склянці з напоєм, не кажучи вже про специфічний присмак. Дуже важливо пам'ятати, що солі, осідаючи на еластичних деталях ущільнюючих елементів кулера - кранів, клапанів, прокладок - викликають їх огрубіння, що в свою чергу призводить до протікання і через деякий час краники починають прокапувати, трубки можуть протікати, що може зіпсувати сталеві покриття. Це природний процес, але не менш, важливо періодично здійснювати чистку нагрівальних елементів, щоб згодом апарат не почав протікати. А також, щоб не зіпсувався смак води.

По-друге, при експлуатації кулера не кожна людина на всі 100% дотримується правил гігієни. Наприклад, випадково беручи пробку брудними руками - на ній починають розмножуватися бактерії і мікроби. Обов'язково, перед тим як ставити бутель на кулер, потрібно вимити руки! Але в цілях профілактики необхідно регулярно проводити його санітарну обробку (адже Ви не можете бути впевнені в тому, що вода надходить такою ж чистою, як раніше).

По-третє, кулер може забруднитися не тільки від Ваших рук, але й від ковпачка, наклейок і т. д. Якщо який-небудь елемент потрапить всередину приладу - можуть виникнути досить серйозні поломки. Тому так важливо перевіряти кожен механізм кулера, щоб потім не довелося оплачувати його ремонт. Замовляючи доставку води, не забувайте про догляд за кулером.

Також, деякі клієнти забувають зняти термоусадочний ковпачок або наклейку з пробки. У таких випадках обривки плівки або паперу потрапляють в кулер і засмічують як воду, так і трубки кулера. Бувають випадки, коли залишки упаковки наглухо забивають трубки кулера, що призводить до його перегріву і повного виходу з ладу дорогих термо- і електрокомпонентів.